Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam NETFLIX 30 DNI ULTRA HD za 50 Forum Gold - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam NETFLIX 30 DNI ULTRA HD za 50 Forum Gold (/Temat-Sprzedam-NETFLIX-30-DNI-ULTRA-HD-za-50-Forum-Gold-157620)



Sprzedam NETFLIX 30 DNI ULTRA HD za 50 Forum Gold - Admin - 10-08-2018 05:54

1.Nazwa przedmiotu :NETFLIX 30 DNI ULTRA HD za 50 Forum Gold
2.Opis przedmiotu :Konto Netflix ważne miesiąc od wystawienia czyli do 8 sierpnia. (jesli ktos zmieni haslo to konto przepadnie)
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : PW
5.Cena : 50 Forum Gold
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Wyślij forum gold a otrzymasz prywatną wiadomość z hasłem do logowania. Hasła proszę nie zmieniać w innym przypadku utracisz dostęp do konta.
Konto zakupiłem przedwczoraj, oferte wystawiłem aby zachęcić do korzystania z forumowej waluty i zobaczyć ewentualne zainteresowanie (może zainspiruje innych do podobnych akcji) Wink


regulamin aukcji z aledrogo:
Używamy konta na PC/Laptopie/Notebooku. Przed zalogowaniem na konto czyścimy cookies i cookies flash, a następnie zmieniamy IP. Jeżeli korzystałeś w przeszłości z innych kont Netflix na TV/konsoli/smartfonie konto może zostać zablokowane. Sprzedawane konto niczym nie różni się od kont innych sprzedających. Jeżeli nie zastosujesz się do regulaminu/instrukcji każde konto zostanie zablokowane.

Płacisz za usługę stworzenia konta. Nie pobieramy żadnych opłat za dostęp i korzystanie z serwisu. Używając konta zgadzasz się i akceptujesz wszystkie regulaminy serwisu.

Na sprzedaż 4 sztuki


RE: Sprzedam NETFLIX 30 DNI ULTRA HD za 50 Forum Gold - Majka - 10-08-2018 07:14

Poproszę Admin dane do konta Wink
FG już wysyłam impreza


RE: Sprzedam NETFLIX 30 DNI ULTRA HD za 50 Forum Gold - Admin - 10-08-2018 09:34

Majce i jeszcze jednej osobie dostarczone,

pozostały 2 sztuki.


RE: Sprzedam NETFLIX 30 DNI ULTRA HD za 50 Forum Gold - Adriano42 - 10-08-2018 12:20

No to i ja się skuszę, zamówiłem jedno Huh


RE: Sprzedam NETFLIX 30 DNI ULTRA HD za 50 Forum Gold - Fricooo - 11-08-2018 09:37

@[Admin] Wysłałem FG


RE: Sprzedam NETFLIX 30 DNI ULTRA HD za 50 Forum Gold - Admin - 11-08-2018 14:57

(10-08-2018 12:20)Adriano42 napisał(a):  No to i ja się skuszę, zamówiłem jedno Huh

(11-08-2018 09:37)Fricooo napisał(a):  @[Admin] Wysłałem FG

Konta wyslane do Was obu Smile

sprzedaz zakonczona Smile


Sprzedam NETFLIX 30 DNI ULTRA HD za 50 Forum Gold - Admin - 11-08-2018 14:57

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.