Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zablokowane konto na skrill!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Zablokowane konto na skrill!! (/Temat-Zablokowane-konto-na-skrill-157614)



Zablokowane konto na skrill!! - Sergio7 - 06-08-2018 21:26

Na moje konto na skriilu przyszła wypłata z programu partnerskiego wysokości 30.000 PLN i skriil zablokował konto.
pisze komunikat: money laundering prevention Nie piore brudnych pieniędzy a wszystkie dane i zdjęcie są moimi prawdziwymi. :O Miał ktoś kiedyś coś podobnego?..


RE: Zablokowane konto na skrill!! - MaLiN - 06-08-2018 21:52

Prawdopodobnie będą robić dodatkową weryfikację konta. Przy takiej dużej ilości gotówki, jesli masz zwykłe konto, to zapewne normalna sytuacja. Przy kontach VIP, powinno to chyba inaczej wyglądać.


RE: Zablokowane konto na skrill!! - adamcio99922 - 06-08-2018 22:23

Potwierdzam. Przy kontach VIP i stałym obrocie nie ma takich akcji, a przynajmniej ja nie spotkałem się, a znajomy z vipem też nic takiego nigdy nie mówił.


RE: Zablokowane konto na skrill!! - szykiryki - 07-08-2018 07:53

To prewencyjne działania. Odezwa się do Ciebie i poproszą o dodatkową weryfikacje- przesłanie jakiś dokumentów itp.


RE: Zablokowane konto na skrill!! - Sergio7 - 07-08-2018 09:13

Oby Sad Napisałem email i zaraz do nich zadzwonię na infolinie


RE: Zablokowane konto na skrill!! - Ropsont - 07-08-2018 13:04

(07-08-2018 09:13)Sergio7 napisał(a):  Oby Sad Napisałem email i zaraz do nich zadzwonię na infolinie

Jeśli masz czyste sumienie czyli tak jak mówisz - prawdziwe dane, to po prostu możliwe, że zweryfikują Cię jeszcze raz i tyle. Jeśli pieniądze pochodzą z normalnego programu partnerskiego nawet dotyczącego gamblingu, to też nie powinno być problemu. Nie panikuj i nie obawiaj się, Skrill ma swoje środki bezpieczeństwa ale nie jest taki jak PayPal, więc myślę, że wystarczy się jeszcze jakoś dodatkowo potwierdzić i będzie dobrze. Wink


RE: Zablokowane konto na skrill!! - Sergio7 - 07-08-2018 19:55

Uff Smile Wszystko przebiegło pomyślnie Big Grin Chcieli bardziej mnie zweryfikować i po sprawie konto odblokowane! Temat uważam fo zamknięcia


Zablokowane konto na skrill!! - Hybrid1990 - 07-08-2018 20:18

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.