Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fejk statystyki online ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fejk statystyki online ! (/Temat-Fejk-statystyki-online-157601)



Fejk statystyki online ! - EfectiveWork - 05-08-2018 22:04

Hey Smile

Również tutaj wrzucam wstawkę dla zainteresowanych, a opis poniżej Smile

Dalej odkurzam swoją stajnię i tym razem chciałem Wam zaprezentować plugin do Wordpressa o nazwie h@ack Notifications czyli fejkowe statystyki online, które umieszczane są w postach naszego serwisu. W skrócie jest to skrypt, który można wykorzystać na wiele sposobów. Oczywiście został on zrobiony na moje zamówienie, wedle moich wytycznych. Sam korzystałem z niego działając na PPA, ale również na afiliacjach polskich jak i zagranicznych. Uważam, że ten skrypt jest w stanie podnieść wiarygodność i konwersję stron. Oczywiście zdaję sobie, że to nie jest nic wybitnego, ale może znajdzie się tutaj ktoś kto wykorzysta ten patent Smile

HACK NOTIFICATIONS / STATYSTYKI ONLINE

[Obrazek: 93185388794511587768.jpg]

Krótki opis specyfikacji:

- Plugin Wordpress

- W pełni modyfikowany plugin pod własne potrzeby

- Podawany aktualny czas statystyk

- Możliwość pogrubienia wybranych słów

Opcje:

- Wiadomość powiadomienia

- Nazwy użytkowników

- Nazwy kraji

Inne:

- sekundowy odstęp między powiadomieniami

- Ilość wyświetlanych powiadomień (działa tylko liczba 3)

Krótka instrukcja:

1. Wgrywamy plugin na serwer a następnie instalujemy go oraz włączamy

2. Plugin znajduję się w zakładce Ustawienia ---> h@ack notifications. Klikamy go.

3. Następnie ukazuję nam się cały czas moduł, który jest bardzo mądrze opisany. Myślę, że nie ma tutaj czego tłumaczyć, proszę jedynie stosować się do wytycznych.

4. WAŻNE: Po ustawieniu wszystkich wytycznych klikamy ZAPISZ a następnie kopiujemy znacznik tabeli powiadomień: [hack_notifications]. Po skopiowaniu go wchodzimy w wybrany post, lub wybrane posty gdzie chcemy aby nasze statystyki były widoczne i wklejamy go w odpowiednim miejscu w poście gdzie chcemy aby był wyświetlany. Po wszystkim zapisujemy post i nasze statystyki powinny się wyświetlać Smile

DEMO:
DEMO PLUGIN
działa tylko 14 dni ponieważ kończy mi się umowa z hostingiem, której nie przedłużam

Nie wiem czy ktoś z Was będzie z tego korzystał, no ale niech służy temu kto wykorzysta ten patent Smile Ja osobiście byłem z niego bardzo zadowolony i nie ukrywam, że zamierzam z niego również skorzystać w moich aktualnych jak i przyszłych serwisach Big Grin

Link do pobrania: POBIERZ
VirusTotal: KLIK

Pozdrawiam


RE: Fejk statystyki online ! - patrolpxd - 19-08-2018 01:54

Link nie działa Sad


RE: Fejk statystyki online ! - EfectiveWork - 19-08-2018 11:49

Już działa Smile


RE: Fejk statystyki online ! - mix124 - 21-08-2018 15:33

Aby dodać powiadomienia do wybranego postu należy w wybranym miejscu wprowadzić znacznik tabeli (domyślnie: [hacks_notifications]) który następnie zostanie zamieniony na tabelę z powiadomieniami

możesz mi pomóc z tą opcją? tam trzeba po prostu wpisać tytuł postu czy jak? - nie wazne dałem rade !

Ale pytanie jeszcze moge jakos to pogrubić albo edytować?


RE: Fejk statystyki online ! - EfectiveWork - 22-08-2018 10:43

Tak, można pogrubiać znacznikami <b></b>


Fejk statystyki online ! - Hybrid1990 - 21-09-2021 20:51

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.