Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherka - od 1000 zł do (...) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bukmacherka - od 1000 zł do (...) (/Temat-Bukmacherka-od-1000-zl-do-157584)



Bukmacherka - od 1000 zł do (...) - Krunch - 04-08-2018 19:40

Cześć Wszystkim .

Mam na imię Radek . Liczę sobie 23 wiosny . Bukmacherką zajmuje się od kilku dobrych lat . Jak większość z Was zaliczałem mega wpadki , jak i wysokie wygrane .
Od jakiegoś czasu z powodu wyjazdu do Szwecji w celach zarobkowych przestałem "interesować " się bukmacherką , ale chciałbym na nowo zacząć przygodę i podzielić się moim dotychczasowym doświadczeniem sportowym i wspólnie z Wami spróbować na nowo ogrywać bukmacherów .

W swoich osiągnięciach mogę się pochwalić grupą na Facebooku licząca ponad 400 zadowolonych osób . Większość z nich poczatkowo była negatywnie nastawiona na "kolejnego oszusta, i typera" który chce wyłudzić pieniądze od naiwnych ludzi .

Po jakimś czasie stwierdziłem że informowanie swoich ludzi na grupie , telegramy , czy innego typu srodki przekazu nie wystarcza bo wielu z nich mało czasu spędzało na FB , i często nie zdążali obstawiać typow. Postanowiłem więc że każdemu z osobna będę wysylal darmowego Smsa z prywatnego numeru żeby każdy miał jednakowe szansę na wejście w grę.
Na początku zdawało to egzamin . Po jakimś czasie zaczęło się to , czego się obawiałem . Dziennie kilkadziesiąt telefonów , masa Smsów : " kiedy następny typ , gramy coś itp "



Dlatego stwierdziłem że forum będzie najlepszym rozwiązaniem .

Podsumowując :

Chciałbym w miarę możliwości podawać typy które sam nieraz będę grał za stałą stawkę . Dziennie będę podawał około 2-3 typy ( godz 9:00 , 13:00 i 20:00 ) głównie piłka nożna i siatkówka .

Będę prowadził statystyki tygodniowe , miesięczne , oraz podsumowanie ile każdy z Was miałby szansę być na + gdyby grał ze mną . NIKOGO z Was nie zmuszam , tak jak wyżej napisałem , będę podawał jedynie typy które sam będę grał.

Jeśli ktoś z Was stwierdzi że gra ze mną ma sens , mile widziany kontakt PW .
Od razu mówię że nie "sprzedaje" płatnych typów " pewniaków " bo czegoś takiego uważam NIE MA .

Nie robie tego w celach zarobkowych , tylko żeby się odprezyc po 10 godzinnej pracy w Szwecji na budowie i po to żeby zabić nudę .



Zainteresowałem Cię ?

Zostaw Ślad po sobie Smile


RE: Bukmacherka - od 1000 zł do (...) - EfectiveWork - 04-08-2018 20:44

Rozumiem że zarobki w Szwecji pozwalają Ci na ewentualną stratę zainwestowanych pieniążków? Smile Sam w to kiedyś się bawiłem i ja osobiście uważam że tego typu zabawa jest tylko dodatkowym zastrzykiem gotówki a nie jakimś stałym, pasywnym dochodem - to tylko moje zdanie Smile

Mam nadzieję że po paru dobrych typach nie wprowadzisz zaraz jakiś abonamentow jak to już nie jedna osoba robiła Smile

Tak czy siak życzę powodzenia.


RE: Bukmacherka - od 1000 zł do (...) - Morwa - 05-08-2018 20:59

No jestem ciekawy. Na pewno będę obserwował : )


RE: Bukmacherka - od 1000 zł do (...) - lever - 07-08-2018 19:07

Czekam na statystyki, powodzenia na forum!


RE: Bukmacherka - od 1000 zł do (...) - alegromat - 19-08-2018 15:31

kolega coś gra ?


RE: Bukmacherka - od 1000 zł do (...) - elmadzi199 - 19-09-2018 08:47

Jak tam statystyki mistrzu ?


RE: Bukmacherka - od 1000 zł do (...) - paula2017 - 21-09-2018 05:39

Był chop I ni ma.. Eh


RE: Bukmacherka - od 1000 zł do (...) - elmadzi199 - 25-09-2018 15:04

No chłop znikł a dobrze sie zapowiadało .


Bukmacherka - od 1000 zł do (...) - Hybrid1990 - 20-04-2019 21:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.