Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na udostępnianiu plików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na udostępnianiu plików (/Temat-Zarabianie-na-udostepnianiu-plikow-157538)



Zarabianie na udostępnianiu plików - Mefisciak - 01-08-2018 22:57

Witam serdecznie.

Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim dziale Smile Chciałbym zacząć swoją przygodę z zarabianiem w internecie i wpadłem na pomysł, że zacznę od udostępniania plików, które użytkownik może pobrać po wysłaniu sms'a. I tutaj mam dwa pytania:

1) wiadomo, że udostępnianie np plików muzycznych nie jest legalne, ale co w przypadku, jeśli udostępniałbym dowolny plik, nawet obrazek o odpowiednim rozmiarze, nazwie i ze zmienionym rozszerzeniem na mp3 - tak aby przypominał jak najbardziej plik muzyczny. Czy w takim przypadku jest ryzyko jakiegoś "przypału", jeśli byłby to bardzo popularny utwór? W teorii użytkownik pobrałby zupełnie inny plik - obrazek a nie utwór.

2) jakie strony oferują taką usługę? Widzę, że mylead coś takiego ma w ofercie, ale może jest coś innego / lepszego?


RE: Zarabianie na udostępnianiu plików - azzaz - 02-08-2018 12:50

Jest dużo tego typu stron w tym opisanych na tym forum. Ja jeśli chodzi o uplouding to zarabiałem na astrocash. Działaj przez proxy+vpn+fake konta to na 90% nic nie będzie.

Edit: Jeśli chcesz zarabiać na blackhacie to podpowiem tylko jeszcze, że dużo ciekawych informacji jest w tkzw. podziemiach internetu do których można się dostać poprzez TOR.


RE: Zarabianie na udostępnianiu plików - Mefisciak - 05-08-2018 12:34

(02-08-2018 12:50)azzaz napisał(a):  Działaj przez proxy+vpn+fake konta to na 90% nic nie będzie.
Zakładając, że chcę udostępniać zupełnie inny plik, dostępny za darmo w internecie (jak wspomniałem wcześniej np obraz z darmowego stocka z podmienionym rozszerzeniem) można mieć jakieś problemy w razie wpadki?


RE: Zarabianie na udostępnianiu plików - Elton - 05-08-2018 13:22

Niech pobierze plik .txt a w środku link do pobrania zawartości + hasło. Proste a skuteczne.


RE: Zarabianie na udostępnianiu plików - azzaz - 06-08-2018 11:28

Można i tak. Jeśli chodzi o konsekwencje to zależy od tego na czym konkretnie Cię złapią. Zazwyczaj to wygląda tak, że osoba, która sama pracuje w internecie i wie o co tutaj chodzi, a która pobierze taki plik od Ciebie donosi o łamaniu regulaminu do firmy, z którą zarabiasz. Jedne żądają zwrotu części wypłaconych pieniędzy, a inne grożą palcem i nic nie robią jak usuniesz taki plik z internetu. Sam już tak nie zarabiam i zająłem się trochę innymi rzeczami, ale przyznaję zdarzało mi się, oraz mam pełno znajomych w realu, którzy też zarabiają w necie i wiadomo. Różni ludzie różne pomysły mają.


RE: Zarabianie na udostępnianiu plików - ZdrajcaBalso - 16-09-2018 12:05

albo plik rar z hasłem a w środku link w notatniku do pobrania zawartości