Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak zwrotu podatku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Brak zwrotu podatku (/Temat-Brak-zwrotu-podatku-157530)



Brak zwrotu podatku - PremAccHack - 31-07-2018 21:35

Witam, złożyłem PIT w połowie kwietnia. Do tej pory nie dostałem zwrotu podatku. W internecie wyczytałem że mają na to 3 miesiące i termin mija z ostatnim dniem lipca.

Podatek mają mi zwrócić pocztą polską nie podawałem żadnego numeru konta. Poczekam jeszcze parę dni sierpnia i pytanie co robić dalej jak nie dostanę zwrotu?
I czy ktoś miał taką sytuację, czy to jest u nich norma i trzeba jeszcze poczekać?


RE: Brak zwrotu podatku - radek0389 - 31-07-2018 21:45

Nie prościej, właściwiej iść zapytać do swojego urzędu skarbowego, gdzie skladaleś pit? Przecież tu nikt ci konkretnej przyczyny nie poda.


RE: Brak zwrotu podatku - domi11997 - 31-07-2018 21:50

3 miesiace maja od daty zlozenia przez Ciebie PITu. Najlepiej spytac we wlasciwym US dlaczego nie dostales jeszcze zwrotu, moze wyslali, ale Poczta jak to Poczta... a jesli faktycznie US nie wyslal kasiory to Ci zwroca z odsetkami.


RE: Brak zwrotu podatku - rachman - 31-07-2018 22:52

Kwota jakiego rzędu? Jeśli do x zlotych to mogą nie wysłać. Jeśli conajmniej xx to dziwne. Zadzwoń spytaj. Nie czekaj. Może jakiś błąd znaleźli. Znajomym na koniec lipca przyszło... ale wezwanie do uzupełnienia danych.


RE: Brak zwrotu podatku - mucios - 01-08-2018 00:08

Sam składałem PIT w ostatnich dniach kwietnia i zwrot już dawno do mnie dotarł (w połowie czerwca).

A może masz jakieś zajęcie komornicze lub też nieopłacone mandaty i Ci zablokowali kasiorę? Najprostszym wyjściem będzie udanie się do US i tam uzyskasz info od reki.


RE: Brak zwrotu podatku - mattxx - 02-08-2018 15:51

Tak jak wyżej - pytaj u źródła Smile Wszystkie zwroty powinny być już na koncie, być może niedopatrzenie lub coś jest nie tak z PITem.


Brak zwrotu podatku - lilka1982 - 31-08-2018 07:08

Polecam kontakt z US. Moja znajoma również nie otrzymała zwrotu, dostała 500zł kary za rzekome nie złożenie zeznania. Na nieszczęście pit składała osobiście i nie wzięła potwierdzenia. Licho nie śpi

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Brak zwrotu podatku - PremAccHack - 31-08-2018 07:33

Wyjaśnione. Już doszedł. Temat można zamknąć.


Brak zwrotu podatku - Vasaki - 31-08-2018 09:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.