Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W Drodze do Marzeń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W Drodze do Marzeń (/Temat-W-Drodze-do-Marzen-157482)

Strony: 1 2 3


RE: W Drodze do Marzeń - mcmaks - 13-08-2018 20:40

Cześć Wszystkim Big Grin

Na wstępnie chciałbym podziękować wszystkim za tak liczne wsparcie które mnie mega motywuje Big Grin.

Jak na razie rozwijam wszystko od podstaw ( tworzę zaplecze, szukam nowych możliwości); Z tej racji kolejny tydzień z zerowym zarobkiem.
Jeżeli chodzi o mnie to nie mam zamiaru się poddać Lol

W tamtym tygodniu napisałem że zaczniemy z OgAds. Rozejrzałem się troszeczkę po rynku, przygotowałem trochę LP. Lecz z jakimkolwiek działaniem w tym kierunku zabrakło mi czasu.

Jeżeli chodzi o stronę to jest ona w Ciągłym rozwoju oraz planuję odtworzyć jeszcze jedna, która mam nadzieje otworzy mi przychód pasywny, ale to rozmowa na inny post.

Instagram rozwija się powoli ale stabilnie. Jest to konto bez żadnych kupowanych followów ani polubień. Dlaczego ? Szukam na mój profil ludzi których serio interesuje ta tematyka.

W Tym tygodniu kończę czytać poradnik na temat afiliacji. Po którym wrócę do każdej instrukcji osobno oraz będę pracował nad projektem promowania banków.

Jeżeli chodzi o Allego/Dropshipping jestem w fazie szukania produktów. Mam parę pomysłów lecz zdradzić za dużo również nie mogę Jerk

Pracuje ciagle Big Grin, z wiarą ze kiedyś mi się uda Big Grin
Dlaczego ma mi się nie udać coś w co naprawdę mocno wierze ?

Dziękuję bardzo jeszcze raz za posty pod moim dziennikiem Smile
Do następnego Lol


RE: W Drodze do Marzeń - EfectiveWork - 13-08-2018 21:12

Powodzonka Smile

Czekam na pierwsze wyniki $$ Smile


RE: W Drodze do Marzeń - WhiteNigga - 15-08-2018 11:56

Powodzenia Lol


RE: W Drodze do Marzeń - mcmaks - 17-09-2018 21:06

Cześć Wszystkim Big Grin
Na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich za brak aktywności ale wyszło mi pare spraw które musiałem załatwić.

Oczywiście tak jak mówiłem wracam do Dziennika "W Drodze do Marzeń"

Post z wynikami zostanie opublikowany w sobotę Smile.

PS: SĄ JUŻ WYNIKI Idea


RE: W Drodze do Marzeń - mcmaks - 21-09-2018 15:03

Siema Siema Siema Big Grin

Przez ten miesiąc co mnie nie było dużo się działo Big Grin

Ale do rzeczy Big Grin

Z reklam Adsense ( mam 3 strony które stworzyłem i w tym tygodniu wypuściłem promocje) z czego w tym tygodniu zarobiłem już 15zł Big Grin
Na allegro sprzedałem 2 produkty o łącznej wartosci 150zł
Czyli suma to jest 165zł Smile Mało ? Pewnie tak; Ale czy komuś nie z przydało chociaż tyle na weekend ? Big Grin

Jeżeli chodzi o Uploading to jestem w trakcie tworzenia strony pod pewien content. Myślę że jeszcze w tym tygodniu ją skończę Lol

Nie pozostało mi nic innego jedynie życzyć wszystkim miłego weekendu i pamiętajcie #WDrodzeDoMarzen Idea


RE: W Drodze do Marzeń - plrafcik - 21-09-2018 16:33

Będę tu zaglądał, bo zapowiada się ciekawie.
Każdy ma marzenia i cieszy fakt ich realizacji. Byle do stabilnej dniówki(nawet groszowej), a będzie z górki, bo najgorzej jest zacząć, wiem to po sobie, ale jak rozpędzisz lokomotywę to później ciężko ją zatrzymać(stronki mogą zbanować, ale doświadczenia zdobytego przez ten czas już nie).

Powodzonka Smile


RE: W Drodze do Marzeń - EfectiveWork - 21-09-2018 19:50

Z tym allegro to jednorazowy strzał ? Smile

Gratuluję oczywiście zarobków Smile


RE: W Drodze do Marzeń - mcmaks - 22-09-2018 09:25

(21-09-2018 19:50)EfectiveWork napisał(a):  Z tym allegro to jednorazowy strzał ? Smile

Gratuluję oczywiście zarobków Smile

Zakupione 2 produkty w różnych odstępach czasu Big Grin
Jak dobrze pamiętam pierwszy był we wtorek a drugi w czwartek Big Grin


RE: W Drodze do Marzeń - full2000 - 22-09-2018 14:49

No cóż, wygląda ciekawie, zatem życzę powodzenia! Smile


RE: W Drodze do Marzeń - elmadzi199 - 25-09-2018 14:55

Powodzonka , skup się na tym co lubisz i działaj .