Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kacowy dzienniczek - pierwsze chwilę z BUX'ami :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kacowy dzienniczek - pierwsze chwilę z BUX'ami :) (/Temat-Kacowy-dzienniczek-pierwsze-chwile-z-BUX-ami-157466)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Kacowy dzienniczek - pierwsze chwilę z BUX'ami :) - FeelTheKick - 19-08-2018 16:55

Powodzenia i wytrwałości. Bardzo fajny dziennik. Z tym kupowaniem referrali sam muszę spróbować. Jak masz jakieś ciekawe buxy podaj ref link na PW


RE: Kacowy dzienniczek - pierwsze chwilę z BUX'ami :) - VNMX. - 19-08-2018 17:07

Przyjemnie. Big Grin Niby powoli, ale ciułasz Wink trzymam kciuki.


RE: Kacowy dzienniczek - pierwsze chwilę z BUX'ami :) - KaCC - 19-08-2018 21:55

Dzięki chłopaki za miłe słowa, działa to na mnie motywująco i na pewno dalej będę dążył do wyznaczonych celów Smile


RE: Kacowy dzienniczek - pierwsze chwilę z BUX'ami :) - amidalez - 20-08-2018 08:32

Buxy to mrówcza robota. Dobrze mieć trochę mrówek, które pracują też na Ciebie. Polecasz te programy jeszcze gdzieś?


RE: Kacowy dzienniczek - pierwsze chwilę z BUX'ami :) - KaCC - 20-08-2018 12:41

Głównie staram się reklamować na facebooku oraz na instagramie + niekiedy wrzucę jakąś reklamę na jakiś inny portal informacyjny, trochę poleconych udało się uzbierać ale nie są to jakieś powalające liczby Smile


RE: Kacowy dzienniczek - pierwsze chwilę z BUX'ami :) - Alario - 20-08-2018 13:58

Powodzenia, będę obserwować i taka sugestia, przy podsumowaniu neobuxa mógłbyś pisać ile już masz wykupionych RR i jakieś małe statystyki jak klikają Smile


RE: Kacowy dzienniczek - pierwsze chwilę z BUX'ami :) - KaCC - 20-08-2018 17:34

Nie ma problemu, przy następnej aktualizacji zacznę dodawać mniej więcej jak wyglądają statystyki związane z RR. Cool


RE: Kacowy dzienniczek - pierwsze chwilę z BUX'ami :) - KaCC - 26-08-2018 13:34

Witam wszystkich w tą jakże pogodą niedziele, minął dokładnie tydzień a co za tym idzie przyszła pora na trochę wypocin z mojej strony. Ogólnie tydzień należał do średnio udanych i nie obfitował w jakieś spektakularne profity, ale jakieś grosze udało się uzbierać Lol


Clixsense

Połowę tygodnia nie było mnie w domu i z tego względu nie zaowocowało to dużym przyrostem pieniędzy, z tego co widzę w histori na stronie udało mi się wypełnić ledwie dwie ankiety, z tym że były hojnie premiowane i dzięki temu podreperowałem sobie budżet.

ACCOUNT BALANCE- $6.0324 (+1.4$)

Jak widać bywają lepsze i gorsze tygodnie, a ten należał do tych słabszych ale nie podłamuje się i mam nadzieję że kosztem tego jednego tygodnia następne będą wyglądały o wiele wiele lepiej (o ile czas pozwoli, żeby coś więcej tutaj podziałać) Smile


NeoBux

Tutaj sprawa wygląda jeszcze gorzej niż w poprzednim opisanym panelu facepalm . Przez cały tydzień nie wypełniłem dosłownie żadnej ankiety, a kasa jaką uzbierałem wzięła się z kliknięć wynajętych poleconych

ACCOUNT BALANCE - $1.892 (+1.892$) - 0.5$ na opłaty związane z opłatą i wymianą rentali = 1.392$

Teraz moim głównym celem nie jest wykupowanie nowych poleconych a przedłużenie wszystkich posiadanych na kolejne 90 dni (o ile środki pozwolą), dlatego na razie uzbierane pieniądze odkładam + raz na tydzień wpłacam około 0.5$ na opłaty za AutoPay oraz recykling poleconych.
A teraz trochę statystyk jak to u mnie wygląda z tymi kliknięciami u poleconych, może najpierw zamieszczę zdjęcie ogólnych statystyk, a potem trochę liczenia

[Obrazek: neobux.png]

Statystyki

Ogólna liczba poleconych - 34
Kliknięcia poleconych - 637 klików = 3.185$ (0.005$ za jedno kliknięcie)
Moich kliknięć - 394
Najwięcej klików w jednym dniu - 56

Nie wiem co tu jeszcze mogę dopisać, jak ktoś będzie miał jakieś pomysły jak to dobrze zaprezentować to proszę śmiało pisać w komentarzach, na pewno wezmę je pod uwagę Smile


Sejfik

Tutaj również na wiele nie działałem (miałem trochę problemów z PTP i trochę mi przez to chęci spadły), ale jak odświeżać dziennik to w całej okazałości Smile

ACCOUNT BALANCE - 3.80zł (+0.85zł)

Jak widać mizernie, ale tak jak wspomniałem wyżej miałem trochę problemów i nie poświęciłem temu panelowi tyle ile powinienem by wycisnąć z tego trochę więcej, ale teraz sprawę wyjaśniłem i postaram się w przyszłym tygodniu poklikać trochę więcej.


W kilku mniejszych panelach na których też coś tam klikam powoli zbliżam się do kwot jakie mogę wypłacić, także myślę że w przyszłym tygodniu jeżeli zdecyduje się na wypłatę to zamieszczę tutaj status mojego portfela PayPal z środkami jakie udało mi się mizernie pozbierać Smile

Dziękuję też za Waszą aktywność w temacie i liczną jak dla mnie ilość komentarzy, które dają mi energie do dalszego jak na razie mozolnego zbierania pieniędzy.
Zapraszam oczywiście do dalszego śledzenia i komentowania tematu, a może ktoś z Was ma jakieś sugestie aby wprowadzić coś nowego do dziennika to proszę śmiało pisać! Pozdrawiam wszystkich i raz jeszcze dzięki.


RE: Kacowy dzienniczek - pierwsze chwilę z BUX'ami :) - marek_____ - 28-08-2018 17:53

Tak sobie myślę o tym wykupywaniu poleconych na Neobuxie i przyznam, że jednej rzeczy nie rozumiem. Skoro na jakimś etapie da się osiągnąć w miarę pewny, pasywny zarobek (miesięczne zyski z klików poleconych wyższe niż koszty poniesione na ich kupowanie/odnawianie/wymienianie), to dlaczego Neobux w ogóle daje taką możliwość i na tym traci, skoro mógłby zyski z nich w całości zostawiać dla siebie?

No chyba, że nie da się na tym pewnie zarobić i jest to raczej coś w sensie "bukmacherki", że jeden na poleconych zyska, a drugi straci (i więcej oczywiście straci, żeby Neobux był na plus).


RE: Kacowy dzienniczek - pierwsze chwilę z BUX'ami :) - Alario - 28-08-2018 18:05

Jest dokładnie tak, jak napisałeś. Większość startujących z małą ilością poleconych zwyczajnie na tym traci, poleceni nie klikają przez cały tydzień albo robią avg. 0.5 lub mniej przez co nie zarabiają nawet na swoje odnowienie. Sporo się w internecie naczytałem, że to nawet nie są prawdziwi ludzie, tylko boty.