Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak naliczania od paru dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Brak naliczania od paru dni (/Temat-Brak-naliczania-od-paru-dni-157439)

Strony: 1 2


RE: Brak naliczania od paru dni - piotrgk4 - 27-07-2018 08:13

@[Kozisoft1] Jeżeli masz bana (bo nie powiedziałeś tego wcześniej) to według regulaminu adsense możesz mieć tylko 1 konto. Każde inne wykryte przez adsense będzie banowane


RE: Brak naliczania od paru dni - Kozisoft1 - 27-07-2018 11:43

Ale głupota, to jak moja strona o całkowicie innej tematyce i na innym serwerze jest prowadzona to mogę mi zbanowac? Nie wiem jak to działa ale mam 3 maile na gmailu i mogę się za każdym razem zalogować na adsense z innego konta. Czyli jak bym nie zrobił to bana dostanę?


RE: Brak naliczania od paru dni - Kozisoft1 - 27-07-2018 18:35

Nie rozumiem tego ci dziennie kasa leciała po parę groszy teraz już nic 0 a wyświetlenia są i reklamy też. A jak konto z teunsmsego kompa założę na moja dziewczyna to chyba mi nie dadzą bana no nie ? Przecież mogłem sprzedać ten komp komuś.

Obecnie u mnie na koncie coś takiego


RE: Brak naliczania od paru dni - piotrgk4 - 27-07-2018 19:06

@[Kozisoft1] W takim razie nic się nie dzieje Smile
Nie kombinuj z kontami bo zwyczajnie nie warto.

5.66zł to może być nawet jednokliknięcie w skrajnych przypadkach. Twoja skala jest bardzo mała dlatego pewnie miałeś sytuacje że wpadło kliknięcie na taką kwotę a teraz nic ponieważ ruch jest za mały.


RE: Brak naliczania od paru dni - Kozisoft1 - 27-07-2018 20:36

Ale dziwna sytuacja że dziś mi 40 groszy wpadło a teraz się loguję i znikło. Jak to możliwe?


RE: Brak naliczania od paru dni - PanCaro - 31-07-2018 07:57

Kozisoft1 stawiam na lewe kliknięcia.