Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner (/Temat-Programy-afiliacyjne-M2M-i-eBrokerPartner-157428)

Strony: 1 2 3


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - EfectiveWork - 14-08-2018 14:53

Jeżeli działałeś w modelu CPL to wniosek wysłany oznacza, że dana osoba wysłała wniosek z prośbą o kontakt podając swoje dane czyli wyraziła wstępne zainteresowanie daną kampanią/firmą Smile Nie oznacza to, że otrzymała pożyczkę itp. W kampaniach masz dokładnie wytłumaczone za co otrzymujesz leada i jakie warunki musisz spełnić.

Co do opcji "Przewidywane rozliczenie" to tutaj należy brać w cudzysłów wyświetlaną datę ponieważ firma bazuję na średniej, która wylicza kiedy owy wniosek zostanie rozliczany jako "ZALICZONY" lub "ODRZUCONO". Często się zdarza, że przewidywane terminy się wydłużają.


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - Hasztagmisiek - 26-08-2018 13:28

Ja podłączę się pod temat, m2m, ebrooker, bankier <-- czy to wszystko to praktycznie to samo? Gdzie najlepiej zacząć, który jest najlepszy?
Jakiś czas temu założyłem konto na M2M ale nic z tym nie zrobiłem bo nawet nie ogarnąłem zbytnio od czego zacząć, mam np. taki link z panelu:
http://hasztagmisiek.oferty-kredytowe.pl/kontaosobiste/ i teraz wystarczy ze ktos z tego linka zalozy konto w banku/wezmie pozyczke itd. i od razu mamy z tego prowizje w postaci tych 18-160zł w zaleznosci od wartosci w tabeli?


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - rachman - 26-08-2018 20:24

To inne firmy. Podobne ale są różnice niewielkie.
Jak nie ogarniasz to w poradnikach masz mój free "Jak zarabiać na produktach finansowych i nie tylko". Przejrzyj. Na start jak znalazł.
Prowizję masz ale nie od razu. Zatwierdzanie trwa jakiś czas. Średnio miesiąc/dwa.


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - Kamil_Mazowsze - 26-08-2018 22:13

Cześć,
a ja mam pytanie gdzie sądzicie najlepiej jest promować i w jaki sposób taką stronę, którą założyłem na ebroker https://kamillysik.ebrokerpartner.pl/#/

Szukam sposobu co zrobić, żeby ludzie o niej wiedzieli i z niej korzystali.
Proszę o komentarz.

Pozdrawiam,
Kamil_Mazowsze


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - EfectiveWork - 27-08-2018 11:16

Wydaje mi się, że trzeba promować Smile Metod promowania jest mnóstwo, wszystko zależy w czym się dobrze czujesz i w co chcesz brnąć Smile


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - azzaz - 27-08-2018 11:24

Nie wiem czy promowanie strony od ebrokera ma sens. Lepiej stworzyć własną na własnym hostingu i z własną domeną. Treścią strony też trzeba przekonać do siebie odbiorcę, a takich stron jak te oryginalne od ebrokera czy bankiera są w internecie setki. Na stronę dobrze jest dodać jakieś porównywarki, artykuły finansowe, własne logo etc. Promować oczywiście można tylko czy to się przełoży na realne zarobki... No cóż od płatnych metod promocji typu wszelkiego rodzaju adsy trzymałbym się z daleka, żeby nie wtopić. Moja strona tego typu(dawno nie aktualizowana, nie sugerować się danymi Tongue ) wygląda np. w ten sposób:
http://sprawnywniosek.pl/


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - Hasztagmisiek - 27-08-2018 11:35

(26-08-2018 20:24)rachman napisał(a):  To inne firmy. Podobne ale są różnice niewielkie.
Jak nie ogarniasz to w poradnikach masz mój free "Jak zarabiać na produktach finansowych i nie tylko". Przejrzyj. Na start jak znalazł.
Prowizję masz ale nie od razu. Zatwierdzanie trwa jakiś czas. Średnio miesiąc/dwa.

To że trzeba spełnić założenia otrzymania prowizji w zależności od firmy, i że to trwa to wiem - chciałem tylko wiedzieć czy wszystkie te oferty które sa pod tym linkiem moga dostarczyc mi prowizji jesli ktos z nich skorzysta Wink

W sumi trochę boli że nie mozna zedytować tej strony, bo sama w sobie wygląda słabo. Chyba że się da tylko nie wiem jak, bo znalazłem tylko edycje koloru tła, nagłówka i stopki.


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - azzaz - 27-08-2018 12:22

Swoją drogą Ebroker i m2m to moim zdaniem jedne z najgorszych sieci afiliacyjnych z produktami finansowymi Big Grin Są takie, które tego samego dnia zaliczają zarobione pieniądze, albo leady zależy która jaki ma system. Nie trzeba czekać 30 dni czy innych 3 miesięcy na potwierdzenia. Stawek dawno nie porównywałem, ale jak sam przenosiłem się do zagranicznych sieci to różnice w stawkach między kampaniami były czasem rzędu 30zł. Polecam przejrzeć zagraniczne rynki sieci afiliacyjnych. Mają polskie oferty też.


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - Boogie87 - 27-08-2018 12:25

(27-08-2018 12:22)azzaz napisał(a):  Swoją drogą Ebroker i m2m to moim zdaniem jedne z najgorszych sieci afiliacyjnych z produktami finansowymi Big Grin Są takie, które tego samego dnia zaliczają zarobione pieniądze, albo leady zależy która jaki ma system. Nie trzeba czekać 30 dni czy innych 3 miesięcy na potwierdzenia. Stawek dawno nie porównywałem, ale jak sam przenosiłem się do zagranicznych sieci to różnice w stawkach między kampaniami były czasem rzędu 30zł. Polecam przejrzeć zagraniczne rynki sieci afiliacyjnych. Mają polskie oferty też.
Podrzuć jakieś zagraniczne, chętnie się zarejestruje z refa. Wink Możesz nawet na priv'ie.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - rachman - 27-08-2018 12:42

(27-08-2018 11:35)Hasztagmisiek napisał(a):  
(26-08-2018 20:24)rachman napisał(a):  To inne firmy. Podobne ale są różnice niewielkie.
Jak nie ogarniasz to w poradnikach masz mój free "Jak zarabiać na produktach finansowych i nie tylko". Przejrzyj. Na start jak znalazł.
Prowizję masz ale nie od razu. Zatwierdzanie trwa jakiś czas. Średnio miesiąc/dwa.

To że trzeba spełnić założenia otrzymania prowizji w zależności od firmy, i że to trwa to wiem - chciałem tylko wiedzieć czy wszystkie te oferty które sa pod tym linkiem moga dostarczyc mi prowizji jesli ktos z nich skorzysta Wink

W sumi trochę boli że nie mozna zedytować tej strony, bo sama w sobie wygląda słabo. Chyba że się da tylko nie wiem jak, bo znalazłem tylko edycje koloru tła, nagłówka i stopki.

Sam sobie odpowiadasz - jeśli spełni klient wymagane założenia to prowizję zaliczy. Nie wiem jak jest w m2m ale w bankiera i ebrokera stronach sam ustawiasz co chcesz by było widoczne na stronie - które wnioski. Każdy z nich jeśli warunki są spełnione przyniesie prowizję. Myślę że w m2m jest tak samo i nie wciskają między Twoje oferty jakichś niepremiowanych Wink
Stronę jak Ci się nie podoba załóż swoją i podepnij pod nią wybrane oferty i reklamy. Będziesz miał pełną dowolność i konfigurowalność.