Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner (/Temat-Programy-afiliacyjne-M2M-i-eBrokerPartner-157428)

Strony: 1 2 3


Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - KJmlw - 26-07-2018 02:58

Witam, szukam osoby która wprowadziła by mnie w oba programy.
Mogę zarejestrować się z linku i dołączyć do grupy.

Potrzebuje pomocy na start.


Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - Boogie87 - 26-07-2018 07:01

Odezwij się na priv

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - EfectiveWork - 04-08-2018 19:06

A powiedz mi jakiej konkretnie pomocy potrzebujesz? Smile


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - amidalez - 08-08-2018 17:31

m2m? A działa jeszcze? Ja osobiście nie polecam - może już zmienili podejście do osób promujących program, ale w fazie niajwiększego boomu to był chyba program z najmniej ciekawym podejściem do użytkowników. Zaczynając już od "łachy", że wogóle cię przyjęli :/


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - rachman - 08-08-2018 20:02

W poradnikach jest mój za free. Poczytaj - nim znajdziesz mentora zdobędziesz pigułkę wiedzy i nie będziesz zadawać podstawowych pytań Wink


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - wrzochal11 - 08-08-2018 21:43

i nie ograniczaj się do tych dwóch programów tylko.. tutaj nie nazwa programu jest najważniejsza tylko umiejętność docierania do ludzi / klientów z ofertą. Warto pozapisywać się do różnych programów i sobie porównać dostępność produktów, stawki, itd.
Z tymi mentorami to też uważaj, bo wielu jest takich że jedynie co potrafią zrobić to kazać założyć kilka kont bankowych.. z ich polecenia. W zamian za jakiś system zarabiania Smile
Jak ktoś uczy afiliacji na konkretnym, wysokim poziomie, to sprzedaje płatne szkolenia, bo inaczej mu by się to nie opłacało.. i tutaj na forum jest kilka takich osób. Ale dobry mentor to i tak za mało, bo bez zaangażowania i tak nic się nie wydarzy.


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - EfectiveWork - 09-08-2018 12:26

Zgadzam się w 100 % z poprzednikami. Z pewnością tutaj na forum znajdziesz mnóstwo ciekawej wiedzy na temat ebrokerpartner, którego osobiście polecam bo sam działam u nich. Oczywiście to jest kwestia indywidualna, moim zdaniem powinieneś testować, testować i jeszcze raz testować Smile Tylko w ten sposób dotrzesz do programu, który będzie Cię zadowalał w 100 % Smile


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - AudiRS6 - 13-08-2018 18:13

Jak dla mnie m2m wali na leadach.


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - EfectiveWork - 13-08-2018 19:07

@[AudiRS6] Jakieś konkretne dowody ? Smile


RE: Programy afiliacyjne M2M i eBrokerPartner - przekmina - 14-08-2018 14:22

Ja mam pytanie z innej beczki - czy jeśli pod statusem "wniosek wysłany" jest informacja "przewidywane rozliczenie 30.09.2018" to znaczy tyle (posłuże się przykładem pożyczki bo to na nich działam) że pożyczka została przyznana a dopiero 30.09.2018 zostanie rozliczone czy to był nowy klient itp? Czy istnieje szansa, że z mojego reflinka klientka złożyła kompletny wniosek o pożyczkę, dostała decyzję odmowną a i tak jest status "przewidywane rozliczenie 30.09.2018"?