Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Neworklead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Neworklead (/Temat-Neworklead-157417)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Neworklead - Surival7 - 02-10-2021 11:48

Ja jestem jednym z administratorów tego serwisu. kristofer, który u nas pracuje napisał prawdę, rejestracja automatyczna chwilowo nam się popsuła nad czym pracujemy, by informatyk to naprawił. Rejestruję ręcznie po wcześniejszym pw. Przez około rok rejestracja była praktycznie zamknięta,a w tym momencie otwieramy się na rejestracje nowych osób.

Serwis istnieje od okolic 2014 roku, kiedy były jego pierwsze zalążki.
Pracujemy na ten moment z 70 osobami, a przez serwis przewinęło się przez tyle lat setki osób i wiele osób z tego forum i nie tylko może potwierdzić naszą działalność.

Rozumiem, że wiele osób się boi, ale jesteśmy firmą i poważnie traktujemy ta pracę, no i nikomu nie musimy nic udowadniać, nasi użytkownicy sami wystawiają opinię nam. Kto szuka pracy, znajdzie ją, ale jeżeli ktoś się boi, rozumiemy to Smile


RE: Neworklead - karuzel - 02-10-2021 17:52

(29-09-2021 04:19)boksowany napisał(a):  Jak dla mnie to ten Neworklead to jeden wielki scam... a dowód ?? chciałem uzyskać dostęp..

Chyba trochę Cię poniosło. To dobry (rzetelny) serwis, a z tego screena nie wynika nic, co miałoby potwierdzać twoją tezę.


RE: Neworklead - xNoName - 03-10-2021 15:45

od połowy kwietnia wypłaciłem 7k zł z tego serwisu, (ostatni miesiąc prakrycznie nie zarabiałem bo nie miałem czasu) fajny scam, oby więcej takich Big Grin


RE: Neworklead - Repteyshi - 03-10-2021 20:19

xNoName, coś więcej w jaki sposób, jak brzmiały przykładowe więcej płatne zadania? Chyba czuję się zachęcona...

Edit: Okej, w sumie mogę spróbować swoich sił, gdzie się zgłosić? Wink


RE: Neworklead - Surival7 - 04-10-2021 16:41

Nigdy nikomu nie bronimy, na siłę nie lubimy się wpychać, pracujemy, z tymi, którzy tego naprawdę chcą. Wiadomo, nie każdy chce wierzyć i nie każdy chce się zaangażować, ale ci którzy są zaangażowani w pracę na naszym serwisie, korzystają na tym Smile

Jesteśmy firmą, która proponuje dodatkowy zarobek. Sam dawniej klikałem w reklamy, w ankiety, w zadania, po czym razem z moimi braćmi wiele lat temu założyliśmy serwis. Wiele przeszliśmy trudności, problemów, ale dajemy radę, dzięki Bogu, kawał czasu serwis się trzyma i naprawdę rozszerzamy tą działalnośc cały czas Smile


RE: Neworklead - juusta - 04-10-2021 20:31

Można jeszcze dołączyć??


RE: Neworklead - Surival7 - 04-10-2021 20:37

Tak, można dołączyć Smile , w celu rejestracji, proszę pisać na gg : 73823908 , lub na meila : [email protected]


RE: Neworklead - Surival7 - 12-10-2021 16:18

Jeśli ktoś nie umie robić akcji, nauczymy również Smile , ale liczba miejsc jest ograniczona.


RE: Neworklead - Surival7 - 14-10-2021 14:49

Rejestrację uważam już za zamkniętą, przyjęliśmy kilka osób i już więcej nie potrzebujemy Smile
O kolejnej otwartej rejestracji poinformujemy na tym forum, gdy będziemy potrzebować nowych osób Smile


RE: Neworklead - tomi654 - 17-10-2021 19:53

potwierdzam, solidny serwis można trochę zarobić i admin bardzo pomocny