Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Neworklead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Neworklead (/Temat-Neworklead-157417)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Neworklead - EfectiveWork - 27-01-2021 22:51

Z tego co słyszałem to można tam się dostać tylko za rekomendacja.


RE: Neworklead - MxSkin - 28-01-2021 11:29

(27-01-2021 22:51)EfectiveWork napisał(a):  Z tego co słyszałem to można tam się dostać tylko za rekomendacja.

To też Smile Rejestrację mamy zamkniętą, ale jak ktoś chciałby podziałać to zapraszam do kontaktu na PW - nabory są co jakiś czas. Mail na razie mamy wyłączony z kontaktu, dlatego trudno o kontakt.


RE: Neworklead - xNoName - 29-01-2021 15:36

nie robiłem tam akcji, bo denerwował mnie ten portal pod względem wizualnym, mało tego, robiłem akcje tak jak zawsze, jak na innych serwerach, ale admin twierdził, że używam VPNa i mu ip wyskakuje jakieś niemieckie czy jakieś Jerk . Zrezygnowałem, w paźzdierniku dostalem wiadomość, że moje konto zostało usunięte, ale spam o akcjach to przychodzi. W momencie usunięcia konta serwer nie powinien dalej przetrwarzać moich danych.

nie robiłem tam akcji, bo denerwował mnie ten portal pod względem wizualnym, mało tego, robiłem akcje tak jak zawsze, jak na innych serwerach, ale admin twierdził, że używam VPNa i mu ip wyskakuje jakieś niemieckie czy jakieś Jerk . Zrezygnowałem, w paźzdierniku dostalem wiadomość, że moje konto zostało usunięte, ale spam o akcjach to przychodzi. W momencie usunięcia konta serwer nie powinien dalej przetrwarzać moich danych.


RE: Neworklead - MxSkin - 30-01-2021 17:41

(29-01-2021 15:36)xNoName napisał(a):  nie robiłem tam akcji, bo denerwował mnie ten portal pod względem wizualnym, mało tego, robiłem akcje tak jak zawsze, jak na innych serwerach, ale admin twierdził, że używam VPNa i mu ip wyskakuje jakieś niemieckie czy jakieś Jerk . Zrezygnowałem, w paźzdierniku dostalem wiadomość, że moje konto zostało usunięte, ale spam o akcjach to przychodzi. W momencie usunięcia konta serwer nie powinien dalej przetrwarzać moich danych.

nie robiłem tam akcji, bo denerwował mnie ten portal pod względem wizualnym, mało tego, robiłem akcje tak jak zawsze, jak na innych serwerach, ale admin twierdził, że używam VPNa i mu ip wyskakuje jakieś niemieckie czy jakieś Jerk . Zrezygnowałem, w paźzdierniku dostalem wiadomość, że moje konto zostało usunięte, ale spam o akcjach to przychodzi. W momencie usunięcia konta serwer nie powinien dalej przetrwarzać moich danych.

Zapraszam na PW - podaj mi swój nick i sprawa się wyjaśni. A IP - niestety, robienie na VPNach czy proxy jest zakazane ale niektórzy kombinują i wychodzą takie kwiatki Smile


RE: Neworklead - xNoName - 21-04-2021 19:23

Polecam tych allegrowiczów Big Grin Miałem problem tutaj, od ręki wyjasniony. Na plus chat, admini pomocni, dostępni praktycznie 24 na dobe, podliczenia często i lepiej procentowo niż konkurencja. Jak ktoś dobrze ciśnie to czterocyfrowe kwoty nie są większym problemem Smile.


RE: Neworklead - Arosiek - 29-08-2021 20:07

Przyjmujecie jeszcze?


RE: Neworklead - korzeckar - 31-08-2021 11:55

Też bym była chętna dołączyć.


RE: Neworklead - boksowany - 09-09-2021 13:09

Można dołączyć ? priv


RE: Neworklead - Surival7 - 22-09-2021 07:47

Tak, można dołączyć na nasz serwis aktualnie Smile , wysłałem priv


RE: Neworklead - boksowany - 29-09-2021 04:19

Ja chciałem ci napisać wiadomość prywatną ale coś się nie da wyślij mi poradnik wszystko co i jak zarabiasz na tej stronie na e-mail [email protected]



Jak dla mnie to ten Neworklead to jeden wielki scam... a dowód ?? chciałem uzyskać dostęp.. napisałem wiadomość priv do gościa który te strone promuje, i ciagle kreci.. aż patrzcie co dzisiaj napisał... jak dla mnie żenada BlushBlushbekabekabeka


[Obrazek: Zrzut-ekranu-84.png]