Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. (/Temat-Wlasna-firma-motywacja-oraz-zarabianie-w-internecie-157369)

Strony: 1 2


RE: Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. - bossos - 24-07-2018 19:50

Co to za firma dokładniej? Jeśli to nie tajemnica Smile


RE: Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. - Rokes - 24-07-2018 20:47

Bardzo mnie cieszy, że dziennik zyskuje tylu odbiorców Smile

Jaką prowadzę firmę?
Prowadzę pośrednictwo finansowe, wyróżnia mnie to, że posiadam uprawienia do podpisywania i przygotowywania ofert w "imieniu" banku(uprawnienia takie jak pracownik banku, tyle, że kliku banków), posiadam biuro stacjonarne, oraz oferuje dojazd do każdego klienta, na terenie całej Polski. Do tego wszystkiego mam ofercie autorski produkt, który nie ma nikt inny.

Ile to kosztowało?
Inwestycja wyniosła 75 000 zł.

To wszystko co chciałbym powiedzieć o firmie, póki co, reszta to tajemnica Smile

A co tam z moimi celami?

-Niestety ze stronami udało mi się tylko podłączyć pod hosting, oraz wgrać na każdy z nich wordpressa

-Zamiast ogłoszenia, wybrałem bezpośredni kontakt z firmami z innej, choć podobnej branży i propozycja współpracy, gdzie w zależności od zakresu pracy agenta, proponuję od 30%-50% moich zarobków. Pomysł wydaje mi się bardzo innowacyjny i jeśli się sprawdzi, to uda mi się zbudować naprawdę dobrą sieć agentów. Oczywiście oprócz zarobków, daje dostęp do biura, prowadzę szkolenia oraz samochód na spotkania z klientami. Jutro pierwsze spotkanie, także dam znać jak to wygląda.


-Pójście do pracy na 9:00 do 17:00, udało się, bez problemu, jednak pracowałem więcej niż planowałem, przez co projekt związany z internetem ma spory poślizg.


Jakie plany na jutro? Tym razem będę pisać mój plan dnia.

Wstaję o 7 rano, idę pobiegać 20 minut.

7:40 - 8:40: wybrać motyw i zainstalować wtyczki na stronie z pożyczkami.

09:00 - 17:00: Jestem w firmie i daje z siebie 120%.

18:30 - 20:00: Spotkanie w celu współpracy.

20:00 - 21:00: Czytanie książki - dla mnie jest to bardzo ważny moment.

21:00 - 22:30: Instaluje motyw i wtyczki na stronę z suplami, oraz podsumowanie dnia i ustalenie priorytetów na kolejny dzień.

22:30 - 24:00: Serial (aktualnie The 100), o 24 sen.


To wszystko na dzisiaj Smile

PS. Jakie polecacie serwisy do pożyczek(tutaj myślę, nad ebroker), a jakie do suplementów?


RE: Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. - qwertybsk - 14-04-2019 00:04

Co czytasz ciekawego Wink?