Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. (/Temat-Wlasna-firma-motywacja-oraz-zarabianie-w-internecie-157369)

Strony: 1 2


Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. - Rokes - 21-07-2018 11:24

Cześć Wszystkim!

Jak było?

Mam 23 lata, zarabianiem w internecie, o ile można to tak nazwać, zajmowałem się w wieku 15-19 lat, wtedy zarabiałem od 500 do 2000 zł miesięcznie, mimo tego, że poświęcałem na to sporo czasu, to byłem zadowolony z wyników, gdzie zaczynałem od zera, na darmowych hostingach i domenach za 0 zł. W wieku 20 lat zainteresowałem się branżą finansową, w której obecnie działam.

Jak jest?

-Od marca prowadzę własną firmę, w branży finansowej. Jest to mój pierwszy poważny biznes, ponieważ sporo w niego zainwestowałem. Aktualnie zatrudniam 1 pracownika, którego mocno wyszkoliłem.

-Dodatkowe zakupiłem wszystkie możliwe poradniki Get paid 2.0. W oparciu u to co tam się znajduje będę zarabiać w internecie. W tym momencie przeczytałem ok. 40% całego forum.

Co znajdziemy w moim dzienniku?

-Ciekawe informacje i sugestie, odnośnie prowadzenia firmy.

-Jak znajduje motywacje oraz krótkie recenzje książek.

-Opis moich działań w temacie zarabiania przez internet

-Informacje o planach mojej firmy


A teraz najważniejsze, moje cele:

-Zatrudnić w firmie 10 agentów do końca października.

-Stworzyć bloga gdzie znajdziemy artykułu na temat: biznes, motywacja, finanse, szukanie pomysłów, zdobywanie kontaktów. (Jest sporo takich stron, lecz chce gdzieś napisać "jak ja to widzę")

-Postawić dwie strony, na których będę zarabiać. Nisze jakie wybrałem to Pożyczki, oraz Suplementy.

-Po 3 miesiącach, chce mieć 2 000zł miesięcznie dochodu z internetu.


Postęp mojej pracy:

-Agenci 0/10

-Zakupiłem hosting, oraz 3 domeny do moich serwisów.


Plan na poniedziałek:

-Na wszystkich 3 stronach, wybrać motyw oraz zainstalować obowiązkowe wtyczki. Chce je przygotować, tak abym od wtorku, mógł zacząć pisać pierwsze artykuły.

-Wystawić ogłoszenie o pracę, dla mojej firmy.

-Pójść do pracy na 9:00 i być do 17:00 (Muszę się zdyscyplinować)


To wszystko na tą chwilę, każdą niedziele poświęcam na odpoczynek i przemyślenia, dlatego plan jest dopiero na poniedziałek Smile

Mam nadzieję, że dziennik będzie dla Was interesujący. Jeśli macie jakieś pomysły lub pytania, zapraszam do dyskusji! Smile


RE: Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. - Mailowiec - 21-07-2018 13:49

Ambitnie, powodzenia!


RE: Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. - rejwus15 - 21-07-2018 14:41

Ciekawie się zapowiada, ja na razie jestem na etapie myślenia jaką działalność założyć, bo nie mam ochoty robić długo na kogos Smile

Mógłbyś wyjaśnic czym dokładniej się Twoja firma zajmuje?


RE: Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. - dominikstawniak - 22-07-2018 07:47

Wygląda ciekawie, z chęcią tu będę wpadał i czytał postępySmile


RE: Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. - Zły_Szeląg - 22-07-2018 18:05

Powodzenia! Też miałem 23 lata gdy założyłem pierwszą firmę, ale leci czas Big Grin


RE: Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. - Bartolini24 - 22-07-2018 18:13

Zapowiada się interesująco - na pewno będę śledził Smile Powodzenia!


RE: Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. - esli12 - 22-07-2018 18:42

Zapowiada się bardzo ciekawie Smile brat zakładał własną firmę i na prawdę trzeba mega motywacji i fajnych pomysłów żeby to wszystko się kręciło. Szczególnie jestem ciekawy strony o pożyczkach. Chętnie będę śledził kolejne wpisy. Powodzenia!


RE: Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. - Lexiw - 23-07-2018 10:55

Będę śledził, powodzenia Smile


RE: Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. - Czaq - 23-07-2018 11:50

Również będę zaglądał Wink Czekam na kolejny wpis.


RE: Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. - mcmaks - 23-07-2018 20:14

Powodzenia Wink Widze w tym dzienniku trochę siebie Wink