Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Wypłata BTC (/Temat-Wyplata-BTC-157350)



Wypłata BTC - Kuriozal - 20-07-2018 11:19

Witam, mam portfel z btc na 4coins.pl i jak moge to wypłacić na konto skoro sprzedaż btc tam nie działa?
Mam gdzies indziej założyć porfel i przesłać sobie na konto?
Jakie portfele polecacie zeby szybko przesłać sobie na konto bankowe? Z góry dzięki Tongue
Chyba że znacie jakies ciekawe sklepy gdzie mozna kupować za bitcoiny TongueCool


RE: Wypłata BTC - mattxx - 20-07-2018 13:34

Na Bitbay masz możliwość wypłaty na konto bankowe. W tym przypadku wystarczy przesłać BTC z 4coins na bitbay, sprzedać BTC za PLN i wypłacić. W przypadku problemów polecam zapoznać się z filmami instruktażowymi Bitbay: http://kryptoinwestycja.info/jak-kupic-swoje-pierwsze-kryptowaluty/


RE: Wypłata BTC - hortex - 20-07-2018 15:42

Wpłać na Skrill i potem wypłać na konto. Ja tak robiłem kilka razy


RE: Wypłata BTC - AleksandraN - 20-07-2018 17:31

4 coins wcześniej świetnie sprawdzał się do wypłat na konto, ale od pewnego czasu już tej opcji nie ma.
Najlepiej wypłacić btc tak jak koledzy piszą :
bezpośrednio na jakiś kantor czy giełdę, która ma opcję wypłaty na konto.
Bitbay
Coindeal
Bitpanda
Bitlio
itp.


RE: Wypłata BTC - MaLiN - 20-07-2018 18:09

Ewentualnie możesz wymienić się z kimś BTC za pieniądze na konto bankowe, czy też inny procesor płatności Wink


RE: Wypłata BTC - bizprofit - 30-07-2018 19:43

Chyba jest opcja, żeby zrobić depozyt na bitcan.pl. Sprawdzony kantor, polecam.