Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Film na Youtube. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Film na Youtube. (/Temat-Film-na-Youtube-157337)



Film na Youtube. - Sznuk - 19-07-2018 12:30

Otóż, mam filmik na youtube, który znajdował się w top 3 w wynikach wyszukiwania. Wszystko było ok do czasu kiedy filmik zaczął spadać w dół. Obecnie znajduje sie na koło 10 pozycji, a nad nim są filmy, które nawet nie mają keywordów w tytule ani w tagach. I tu nasuwa sie moje pytanie, co będzie lepszym rozwiązaniem, usunąć filmik i wstawić go jeszcze raz i wpompować w niego wiecej HQ viewsów, czy wcale go nie usuwać i ładować w niego HQ viewsy aż wróci na swoją poprzednia pozycje?


RE: Film na Youtube. - xmaniek6 - 19-07-2018 13:16

z tego co wiem to pierwsze 24h filmiku dają "moc" wyświetleń (więcej osób ogląda itd.)


RE: Film na Youtube. - Sznuk - 19-07-2018 13:20

Tyle, że film był w top 3 przez około tydzień więc to raczej nie to.


RE: Film na Youtube. - Myrthe Petur - 19-07-2018 13:30

jeszcze gdy oglądałem youtuba to był tam taki film i ja go szukałem i go znalazłem i potem jeszcze poszukałem innego i wtedy po drodze do domu go szukałem i już do domu poszedłem


RE: Film na Youtube. - mysc - 19-07-2018 21:09

(19-07-2018 13:30)Myrthe Petur napisał(a):  jeszcze gdy oglądałem youtuba to był tam taki film i ja go szukałem i go znalazłem i potem jeszcze poszukałem innego i wtedy po drodze do domu go szukałem i już do domu poszedłem

He?


Film na Youtube. - Artinesse - 19-07-2018 22:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.