Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep internetowy a dofinansowania? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Sklep internetowy a dofinansowania? (/Temat-Sklep-internetowy-a-dofinansowania-157299)

Strony: 1 2


RE: Sklep internetowy a dofinansowania? - lendon - 26-08-2019 10:25

Myślę, że warto próbować, może się uda. Rynek usług online się rozwija, więc dofinansowania na nie też stają się bardziej powszechne. Jeżeli go nie dostaniesz, to działalność w Internecie jest dużo tańsza niż stacjonarnie, więc jakiś niewielki kredyt czy pożyczka pomoże pokryć związane z tym wydatki.


RE: Sklep internetowy a dofinansowania? - Agik - 12-12-2019 10:58

W zeszłym tygodniu orientowałem się w dofinansowaniach udzielanych przez Unię Europejską oraz zainteresowały mnie ich pożyczki. Nie pamiętam ile wynosiło oprocentowanie ale było to oprocentowanie rzedu 1% w skali roku tak wiec o wiele nizsze niż inflacja i z tego co pani mi mówiła to nie czepiaja się zbytnio jesli chodzi o biznes. Okres na jaki mozna taką pożyczke uzyskać to nie wiecej niż 5 lat.


RE: Sklep internetowy a dofinansowania? - KingaSkyShop - 27-12-2019 10:19

O dofinansowanie na sklep internetowy mogą starać się przede wszystkim bezrobotni w Urzędzie Pracy. Tu należy pamiętać, że zasady, środki i chęć ich przyznawania będzie różniła się w zależności od rejonu zamieszkania.
Teoretycznie istnieją też środki z Unii Europejskiej, ale ich uzyskanie jest zdecydowanie trudniejsze i wymaga wprowadzenia jakiegoś rodzaju innowacji.
Sky-Shop.pl https://sky-shop.pl/ wspiera dotacje z Urzędów Pracy, przygotowując oferty cenowe oprogramowania dołączane do wniosków (abonament na oprogramowanie, indywidualne szata graficzna itp. - w zależności od potrzeb). Możesz podpytać w Dziale Obsługi Klienta, jakie doświadczenia mieli inni sprzedawcy - może coś podpowiedzą Wink


RE: Sklep internetowy a dofinansowania? - shf - 08-01-2020 00:40

(23-07-2018 22:11)Itachi198 napisał(a):  W Mielcu składałem i powiedzieli mi, że nie dają na nie stacjonarne firmy XD Pani zaproponowała mi otwarcie sklepu z nawozem xd przeklęty ciemnogród xd

Ooo Mielec Big Grin 30-45 min drogi do Mielca.


Co do głownego pytania posta, dziekuje wszystkim za odpowiedź, będę kombinować w tą stronę właśnie. Wszystkim prowadzącym własną działalność życzę powodzenia!


RE: Sklep internetowy a dofinansowania? - TomaszCrypto - 08-01-2020 11:41

Podłącze się pod pytanie,czy jako osoba wpisana do rejestru dłużników, mogę otrzymać dofinansowanie?