Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep internetowy a dofinansowania? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Sklep internetowy a dofinansowania? (/Temat-Sklep-internetowy-a-dofinansowania-157299)

Strony: 1 2


Sklep internetowy a dofinansowania? - shf - 17-07-2018 21:20

Tak się zastanawiam od dłuższego czasu, czy na sklep internetowy można otrzymać dofinansowanie?Rolleyes


RE: Sklep internetowy a dofinansowania? - dominikstawniak - 17-07-2018 21:23

Myślę, że nie byłoby problemu. I tak czy siak musisz przestrzegać wszystkich norm składania papierów o dofinansowanie. Zagłęb się w temat i warto spróbować (jeśli masz pomysł).


RE: Sklep internetowy a dofinansowania? - noomak - 23-07-2018 22:08

Dobry pomysł/biznesplan i nie powinno być problemu z dotacją. Plus oczywiście dobry humor osoby przydzielającej dotacje Wink


RE: Sklep internetowy a dofinansowania? - Itachi198 - 23-07-2018 22:11

W Mielcu składałem i powiedzieli mi, że nie dają na nie stacjonarne firmy XD Pani zaproponowała mi otwarcie sklepu z nawozem xd przeklęty ciemnogród xd


RE: Sklep internetowy a dofinansowania? - mahuzz - 23-07-2018 22:14

Na otwarcie sklepu internetowego raczej nie - chyba, że jest rozszerzeniem sklepu stacjonarnego. Przynajmniej tak czytałem - wydaje mi się, że nic się nie zmieniło.

(23-07-2018 22:08)noomak napisał(a):  Dobry pomysł/biznesplan i nie powinno być problemu z dotacją. Plus oczywiście dobry humor osoby przydzielającej dotacje Wink
Nie wiem czemu dalej nie masz bana za te posty Lol


RE: Sklep internetowy a dofinansowania? - popekuni - 01-08-2018 12:18

Sam zabieram sie za sklep internetowy z branza motoryzacyjna.

Mam duze doswiadczenie w tej kategorii i dostep do hurtowni i producentow. Zlozylem wniosek i w tamtym tygodniu dostalem telefon w sprawie przyznania dotacji. Bez zadnego biznesplanu - najwazniejsze to dobrze wypelniony wniosek.

edit.

Dofinansowanie na sklep internetowy, z wysylka paczek do klientow - nie dropshipping i nie sklep stacjonarny. Przyznana kwota to 22000 <-- maksymalna kwota z tego projektu. Nic a nic nie obcieli, co w sumie mnie zdziwilo.


RE: Sklep internetowy a dofinansowania? - Mailowiec - 02-08-2018 17:27

(01-08-2018 12:18)popekuni napisał(a):  Sam zabieram sie za sklep internetowy z branza motoryzacyjna.

Mam duze doswiadczenie w tej kategorii i dostep do hurtowni i producentow. Zlozylem wniosek i w tamtym tygodniu dostalem telefon w sprawie przyznania dotacji. Bez zadnego biznesplanu - najwazniejsze to dobrze wypelniony wniosek.

edit.

Dofinansowanie na sklep internetowy, z wysylka paczek do klientow - nie dropshipping i nie sklep stacjonarny. Przyznana kwota to 22000 <-- maksymalna kwota z tego projektu. Nic a nic nie obcieli, co w sumie mnie zdziwilo.

Możesz napisać nawet % jakie sumy dostałeś na co?


RE: Sklep internetowy a dofinansowania? - popekuni - 02-08-2018 20:56

Laptop - 5000zl
Biurko - 1000zl
Krzeslo obrotowe - 1000zl
Drukarka 3w1 - 1600zl
Stol do pakowania - 4000 zl
Telefon - 1000zl
Zestaw bandownicy - 1100 zl
Statyw - 200zl
Aparat - 4000 zl
Screen do zdjec - 600zl
Drukarka fiskalna - 2500zl
Regal - 1440zl
Waga - 1000zl
Wozek platformowy - 450 zl
Mysz komputerowa - 100zl

W sumie 24990. Jako ze maksymalnie z tego projektu to 22000 powiedzieli ze mam pelna dowolnosc z czego zrezygnuje a co kupie po innej kwocie. Nie moge jedynie kupowac drozszych.


RE: Sklep internetowy a dofinansowania? - BertekKop - 18-07-2019 10:56

Z tego co napisałeś to raczej bez problemu utnie się te kilka tysięcy, czy nawet kupi coś z własnej kieszeni


RE: Sklep internetowy a dofinansowania? - zgrexs - 21-07-2019 16:10

(01-08-2018 12:18)popekuni napisał(a):  Sam zabieram sie za sklep internetowy z branza motoryzacyjna.

Mam duze doswiadczenie w tej kategorii i dostep do hurtowni i producentow. Zlozylem wniosek i w tamtym tygodniu dostalem telefon w sprawie przyznania dotacji. Bez zadnego biznesplanu - najwazniejsze to dobrze wypelniony wniosek.

edit.

Dofinansowanie na sklep internetowy, z wysylka paczek do klientow - nie dropshipping i nie sklep stacjonarny. Przyznana kwota to 22000 <-- maksymalna kwota z tego projektu. Nic a nic nie obcieli, co w sumie mnie zdziwilo.

Czy wniosek składałeś jako bezrobotny czy jako osoba prowadząca działalność ?