Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - d.weny - 12-03-2019 21:43

Jak wy profile macie ustawione? Najwyższa ukończona szkoła itp?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - bimber14 - 12-03-2019 23:08

(12-03-2019 21:43)d.weny napisał(a):  Jak wy profile macie ustawione? Najwyższa ukończona szkoła itp?
Ja osobiście mam prawie wszytko normalnie ale tez bywa tak ze przez tydzień nie mam żadnych ankiet


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Zaperr44 - 12-03-2019 23:55

A u mnie na odwrót dziś brak zadnych ankiet tylko czekam na zaakceptowanie jednej za 6 funtów Idea


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 13-03-2019 13:12

u mnie dzis za 6 i za 2 Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 13-03-2019 14:22

u mnie za 2,5 dziś i kolejna będzie po 17:00 Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - d.weny - 13-03-2019 20:01

Jak myślicie jak działa prolific w sprawie kont i ich sprawdzania? Chcę założyć nowe konto


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 13-03-2019 20:38

mozna miec pare kont na jedno gospodartstwo ale nie mozesz robic dwa razy tej samej ankiety


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Mizukiclub - 14-03-2019 07:14

To mój pierwszy post, także witam wszystkich serdecznie ;d

Nie mam żadnego doświadczenia, w zarabianiu przez internet, od wczoraj czytam to forum i postanowiłem zacząć swoją przygode właśnie z prolific.
Założyłem konto i ku mojemu zdziwieniu nic tu nie ma, szczerze mówiąc nigdy w życiu nie widziałem bardziej prymitywnej strony. Przecież tu nic nie ma, skąd wy bierzecie te ankiety do wypełnienia ? Big Grin przejrzałem sporą cześć tego wątku, ale nic pomocnego nie znalazłem (wszyscy sie chwalą ankietami to wszystko ) albo zapytania dlaczego nie dostaje ankiet i odpowiedzi "kwestia ustawienia profilu" A ja sie pytam jakiego profilu, jak już pisałem ta strona jest najbardziej prymitywna na jakiej byłem . w profilu mam name, email, vat number, country, adress ( gdzie w adress masz jedną rubryczkę żal bez zadych "city" "post code", no żal Big Grin
A gdzie jest jakaś zakładka na tej stronie gdzie przychodzą ankiety do wypełnienia ? bo ja widzę tylko "new study" Czy te ankiety przychodzą na "inbox" i chodzi tu o to zeby po prostu skrzynkę sprawdzać ? -,-


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - SkylineR34 - 14-03-2019 08:15

@Mizukiclub
Pewnie zamiast 'Participant' założyłeś konto jako 'Researcher'.
Załóż kolejne konto już prawidłowo, jest to dopuszczalne.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Zaperr44 - 14-03-2019 13:33

(14-03-2019 07:14)Mizukiclub napisał(a):  To mój pierwszy post, także witam wszystkich serdecznie ;d

Nie mam żadnego doświadczenia, w zarabianiu przez internet, od wczoraj czytam to forum i postanowiłem zacząć swoją przygode właśnie z prolific.
Założyłem konto i ku mojemu zdziwieniu nic tu nie ma, szczerze mówiąc nigdy w życiu nie widziałem bardziej prymitywnej strony. Przecież tu nic nie ma, skąd wy bierzecie te ankiety do wypełnienia ? Big Grin przejrzałem sporą cześć tego wątku, ale nic pomocnego nie znalazłem (wszyscy sie chwalą ankietami to wszystko ) albo zapytania dlaczego nie dostaje ankiet i odpowiedzi "kwestia ustawienia profilu" A ja sie pytam jakiego profilu, jak już pisałem ta strona jest najbardziej prymitywna na jakiej byłem . w profilu mam name, email, vat number, country, adress ( gdzie w adress masz jedną rubryczkę żal bez zadych "city" "post code", no żal Big Grin
A gdzie jest jakaś zakładka na tej stronie gdzie przychodzą ankiety do wypełnienia ? bo ja widzę tylko "new study" Czy te ankiety przychodzą na "inbox" i chodzi tu o to zeby po prostu skrzynkę sprawdzać ? -,-

A o uzupełnieniu informacji o sobie pomyślałeś geniuszu Tongue ? Kto ma ci pomóc skoro innego wyjścia niż a) pewnie założyłeś konto jako researcher tak jak kolega u góry wspomniał a musi byc "participant" b) uzupełnienie w 100% informacji o swojej osobie,zwyczajach,zdrowiu, wykształceniu itp.Innego złotego grala tu nie ma, ja przez ostatnie parę dni żadnej ankiety nie dostałem a jak widać wielu użytkowników chwali się wysypem.