Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - DZIQ0 - 10-03-2019 15:38

jak zwykle nic nie mam, może nowe konto zrobić?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 74raf - 10-03-2019 16:18

Na tą chwilę na 36 ankiet,zaliczonych 32 ankiety - zarobione 38,39 Wink funtów

Uwaga kolejna ankieta do tego szybka łatwa tym razem za 0,20 funta Wink muzyczna ankieta , łapcie okazję póki czas


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xScigajx - 10-03-2019 17:01

(10-03-2019 16:18)74raf napisał(a):  Na tą chwilę na 36 ankiet,zaliczonych 32 ankiety - zarobione 38,39 Wink funtów

Uwaga kolejna ankieta do tego szybka łatwa tym razem za 0,20 funta Wink muzyczna ankieta , łapcie okazję póki czas
A jednak udało się załapać na ankietę.Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 10-03-2019 17:05

Wolnych jeszcze kilkaset miejsc, teraz ją zauważyłem, więc jeszcze jest.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Zaperr44 - 10-03-2019 20:34

Dziwne niby kilkaset miejsc wolnych a pustka (wchodziłem o 18) jakoś nie chce mi się wierzyć, że tak szybko miejsca lecą


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - korlim - 10-03-2019 20:37

ja też nie miałem a brat wszedł chwilę później i miał. Jak było pisane jużwiele razy ankiety nie są dla wszystkich tylko jest wybierana grupa odbiorców


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - d.weny - 10-03-2019 21:08

Po czym stwierdzić czy nie jesteśmy w prolific? Ostatnia ankieta jakoś tydzień temu


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - korlim - 10-03-2019 22:05

Account on hold
You may notice a red " On Hold" message above your name on your account page.

This means that your account had been temporarily placed on hold, and you will not be able to participate in any studies, or cashout while this is the case.

Usually this is because our auto-review software has noticed an inconsistency in your account information, for example you are not in the country you have entered in your account information.

On Prolific, honesty is very important. Our platform hosts real scientific research conducted by leading researchers and universities. It is therefore important to the quality of the research that participants are unique, and that the information they provide is accurate.

Please get in touch with us via the "Contact Us" form and select "Account on hold" so we can review your account details, and if necessary carry out an identity check with you.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - d.weny - 10-03-2019 22:10

Czujesz się winny? Samo Ci się pojawiło czy musiałeś się pytać?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - korlim - 10-03-2019 22:15

(10-03-2019 22:10)d.weny napisał(a):  Czujesz się winny? Samo Ci się pojawiło czy musiałeś się pytać?

jest to zapisane w zakładce support Wink

ja jestem czysty mam już zarobione 75$