Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - pawlosek - 01-10-2018 20:58

Ja w sumie zarejestrowałem się i siedząc na komputerze mam włączoną stronkę, czasami zerkam czy jakaś się nie pojawiła, dzisiaj od 16 pojawiły mi się 4 ankiety, 2.64 + 1.00 bonusu za najlepszy wynik.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patek - 02-10-2018 06:16

piękna ankieta za 4,50 z samego rana Huh


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - fusek - 02-10-2018 06:30

Zarejestrowałem się. Czy żeby pojawiły się ankiety muszę uzupełnić profil???


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patek - 02-10-2018 06:33

(02-10-2018 06:30)fusek napisał(a):  Zarejestrowałem się. Czy żeby pojawiły się ankiety muszę uzupełnić profil???
tak musisz mieć wypełniony profil w stu procentach
----------------------------------------edit------------------------------
Znalazłem ciekawe info :We send out payments every Tuesday and Friday, so if you're cashing out on e.g. a Wednesday, your payment will arrive on Friday.
Tak więc liczę że jutro dostanę wypłatkę Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Gentelmenel - 02-10-2018 13:03

Jak to jutro? Przecież wtorek jest dziś Big Grin zobaczymy czy wypłaca dziś


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Doorm - 02-10-2018 13:11

Dziś rano także 4.5 £ wpadło he jak mi uwzględnią pozostałe to będę miał uzbierane 20.01 £ jaka prowizja jest przy 5£, a jaka powyżej 20£ bo słyszałem że mniejsza?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - pawlosek - 02-10-2018 13:22

Cytat:Hi, you completed my study today and failed an attention check in the demographics section ('How many siblings do you have? If you're paying attention, respond as if you are an only child'). For some reason, a large number of people have indicated '1' for this question, instead of 'none'. I can see how this response might have occurred even when paying attention, so I've decided to credit these responses, even if some participants will receive undue payment. Please be sure to take care with attention checks in future!

Pół godziny czytania pytań i zaznaczania odpowiedzi, żeby wyłożyć się na jednym, które pojawia się częściej niż pytanie o ID beka Na szczęście zaliczą


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patek - 02-10-2018 15:56

wypłata właśnie doszłaHuh


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ballhaus - 02-10-2018 16:46

ile najdłużej czekaliście na akceptację ankiety? Ja już 8 dni i dalej nic... nie podoba mi się to


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patek - 02-10-2018 16:53

(02-10-2018 16:46)Ballhaus napisał(a):  ile najdłużej czekaliście na akceptację ankiety? Ja już 8 dni i dalej nic... nie podoba mi się to
Odpowiedź z ich FAQ:"
Your submissions will be reviewed by the researcher before the reward is credited to your account. This normally takes a few days. After 21 days they are automatically approved and added to your account. " tez mam jedną od 8, a drugą od 7