Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Stworkowaty - 12-02-2019 23:07

Tez tak słyszałem ale wypłaciłem 2x dopiero a pisze ze mam instant Tongue To już nie wiem


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - kornik1945 - 13-02-2019 10:46

Kiepski na razie ten luty, ale w tym Panelu sytuacja może się pozytywnie zmienić w jeden dzień Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 13-02-2019 11:08

Dziś miałem INSTANT a mimo to dostałem maila że wypłata dojdzie w 5 dni... Nie rozumiem ich Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Myrthe Petur - 13-02-2019 19:39

często wyskakuje błąd że za dużo osób wypełnia ankiete. ciężko załapać coś dobrego.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ski_drow - 14-02-2019 17:10

To prawda miałem ten sam przypadek z jedną ankietą za ponad 2 funty.Ehhh coś ten prolific się popsuł w tym roku.W tamtym miałem o wiele więcej ankiet i lepsze zarobki.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - d.weny - 14-02-2019 17:20

Zgadzam się ankieta po 8 dniach... Profil uzupełniony w 100% od dłuższego czasu a komunikat cały czas uzupełnij profil powiedz nam coś o sobie...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - GrzegorzAnkieter - 14-02-2019 18:37

Mimo wszystkich wyżej przez Was wymienionych wad, Prolific to i tak moim zdaniem jeden z lepiej o ile nie najlepiej płatnych paneli dla Polaków.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 14-02-2019 20:06

Mam takie samo zdanie jak Grzegorz że to jeden z najlepszych paneli w Polsce.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Drum43 - 14-02-2019 21:10

Witam, niedawno się zarejestrowałem , email i tel zweryfikowałem, cashout email też ale dalej mi pokazuje że musze go zweryfikować, zrobiłem to jeszcze raz i dalej to samo ?
Ktoś wie o co chodzi?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - megi140 - 15-02-2019 11:24

Juz kolejny raz mam to samo , dziś otrzymałam zaproszenie do ankiety za 2,5 funta i 22 miejsca niby wolne , klikam a tu error i , że brak miejsc ... o co tu chodzi ?