Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 12-02-2019 17:27

właśnie pojawiły się 2 ankiety każda za 3,75 pierwsza na 19 miejsc druga na 21 niby 3 wolne miejsca w drugiej ale trzeba się było dostać najpierw do tej pierwszej aby wziąć udział w drugiej :/ badanie o jakiś sztuczkach magicznych.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 12-02-2019 17:34

mialam o tych sztuczkach 1 czesc a drugiej nie dostalam RolleyesRolleyesRolleyes


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 12-02-2019 17:36

U mnie dziśbyła ankieta za 3,25 o diagramach, nie wszytsko tam rozumiałam, jedno pytanie było jakby kontrolne, myślałam, że jej nie zaliczą, ale zaliczenie było już po minucieSmile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 12-02-2019 17:36

W sumie logiczniej byłoby najpierw wypuścić pierwszą ankietę, a jak zostanie ukończona przez wszystkich, to wysłać im na email zaproszenie do tej drugiej.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - DZIQ0 - 12-02-2019 20:21

ile mniej więcej czasu pieniądze idą na PP?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Theheero - 12-02-2019 21:25

Wypłaty robią we wtorki i czwartki, także jeśli zleciłeś to oczekuj jej we czwartek Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 12-02-2019 21:28

w piatki nie czwartki


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 12-02-2019 21:33

Dziwne bo instat wypłatę miałem wczoraj że mogę wypłacić dziś też mam. Ciekawe.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Stworkowaty - 12-02-2019 23:00

Instant są dla ludzi co robili juz wypłaty, mają zweryfikowane Paypale oraz dobrze wypadają w ankietach Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 12-02-2019 23:04

instant co sa dla wszystkich co wyplacili 3 razy a nie jakies wyroznienia RolleyesRolleyesLol