Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - rekles97 - 08-02-2019 21:29

(08-02-2019 21:23)queensy6 napisał(a):  eeee? jak czekasz na emeile to pozdro hahahahaa tam to trzeba siedziec z zakladka caly czas wlaczona i miec refleks Big Grin
A czy napisalem ze jedynie czekam na emeile? Jak jestem na kompie to karta caly czas otwarta


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 08-02-2019 21:56

skoro siedzisz na kompie to po co patrzysz przez meile? zreszta ta strona ma do tego ze raz masz jedna po drugiej a raz siedzisz tydzien i nie masz zadnej lub ewentualnie zbanowane konto


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - GrzegorzAnkieter - 08-02-2019 22:46

(08-02-2019 11:35)marcin7904 napisał(a):  
(08-02-2019 11:31)skylones napisał(a):  Uważasz mnie za głupka? Jestem na tym panelu od kilku miesięcy, więc logiczne, że mam go wypełnionego.

Widać że kolega GrzegorzAnkieter tylko ostatnie wpisy czyta a nie cały temat więc jest niedoinformowany.

To prawda, czytałem tylko ostatnie wpisy w temacie. Wasze pytania zasugerowały, że jesteście nowymi użytkownikami na tym panelu więc zasugerowałem wypełnienie profilu, który jest po prostu nieco ukryty.

Może w takim razie załapujemy się do innych grup respondentów, stąd rozbieżności w otrzymywanych zaproszeniach do badań.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 08-02-2019 22:57

byla teraz ankieta za 2 Lol


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - d.weny - 09-02-2019 22:20

Popsuł się ten prolific Sad


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 11-02-2019 18:48

W końcu jakaś ankieta od 2 tygodni, teraz jest za 1GBP.
EDIT: A świetnie, nie mogę zacząć ankiety ,,There are too many people filling in the survey at present. Participation is therefore not possible at the moment. Please try again later.''
EDIT2: Udało mi się jednak ją ukończyć.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Stworkowaty - 11-02-2019 18:55

Dzisiaj 2.5 funta i 0.87 funta Smile Ja tam nie wiem, wbijam 2 razy dziennie i zawsze się coś znajdzie Tongue


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 11-02-2019 19:00

Heh, ja jestem cały czas online, cały czas mam włączoną stronę i co chwilę zaglądam, czy nic nie ma, a i tak ankietę mam raz na jakiś czas Sad


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xmaniek6 - 11-02-2019 19:02

(11-02-2019 19:00)skylones napisał(a):  Heh, ja jestem cały czas online, cały czas mam włączoną stronę i co chwilę zaglądam, czy nic nie ma, a i tak ankietę mam raz na jakiś czas Sad

czemu ty ciągle tutaj wylewasz swoje żale ??? (płaczesz " nie mam ankiet od 15 miesięcy" ...)
załóż nowe konto ...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 11-02-2019 19:10

A dlaczego ty się każdego po kolei na tym forum czepiasz? I kto nauczył cię tak wyolbrzymiać? 15 miesięcy? Nigdy tak nie napisałem, a ty dodajesz to jako cytat, w którym rzekomo tak napisałem.