Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 24-09-2018 18:31

Ostatnio miałam ankietę za 1 Funt ale można było zyskać taki bonus do 3 funtów dodatkowo. Były to takie zakłady i w zależności od ilości prawidłowych pytań były przyznawane punkty. Dziś niespodzianka otrzymałam zapłate za ankietę 1 + bonus 3.05 czyli ponad 4 funty wpadły. I jeszcze dziś druga część ankiety za kolejne 1,5 Funta. Zlecam dziś kolejną wypłatę.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Gentelmenel - 24-09-2018 18:39

Mi raz na parę dni przychodzi jakas, jak Wy to robicie? Ciągle siedzicie na kompie i sprawdzacie czy jest coś nowego? Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - chincyk - 24-09-2018 18:43

Ja co jakiś czas wejdę aby sprawdzić czy są badania, dzisiaj ok 13.00 wpadły mi dwie Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 24-09-2018 18:53

Szczerze mówiąc ostatnio mało zaglądałam tam bo miałam pare dni wolnych, a tak to 1-3 razy dziennie sprawdzam i to o różnych porach. Czasem to łut szczęściaSmile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - basia7015 - 24-09-2018 22:51

Witam
czy ktos mógłby mi wyjasnic rejestracje w prolific bo ja mam email potwierdzony natomiast piszecie o numerze tel do podania i do uzupelnienia rozbudowany profil ktorego ja nie mam. móglby mi ktos wyjasnic dlaczego?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 25-09-2018 08:59

(24-09-2018 22:51)basia7015 napisał(a):  Witam
czy ktos mógłby mi wyjasnic rejestracje w prolific bo ja mam email potwierdzony natomiast piszecie o numerze tel do podania i do uzupelnienia rozbudowany profil ktorego ja nie mam. móglby mi ktos wyjasnic dlaczego?

Jesli chcesz zweryfikować numer tel to wejdź w zakładke Account (znajdziesz ją rozwijając strzałkę w prawym górnym rogu). Jak tam wejdziesz jest pod mailem Phone i tam zrób veryfication. Powinien przyjść sms na podany numer.

A jeśli chodzi o uzupełnienie profilu musisz wejść w zakładkę About you trzecia karta z lewej strony i tam jest kilka kategorii do uzupełnienia.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - basia7015 - 25-09-2018 09:34

no wlasnie u mnie nie ma nic takiego nawet edytować imienia i nazwiska nie moge a tak wyglada moj profil

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patek - 25-09-2018 09:56

założyłaś konto gdzie tworzysz ankiety, a nie osoby ankietowanej.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - basia7015 - 25-09-2018 10:20

okUndecided dzieki za informacje;/


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 11natinka11 - 25-09-2018 22:13

dziwne... ta ankieta za 1,37 funta jest od kilku godzin, ja jej nie mogę zrobić, a liczba wypełnionych ankiet sie nie zmienia, jest cały czas 63/385 ...
Może w każdej ankiecie nałożyli limity na kraj, może już dla Polaków limit się wyczerpał...