Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - SkylineR34 - 17-01-2019 19:18

Ankieta za 3f (+ bonus może dojść) była na 60miejsc, jeśli mówimy o tej samej.
O osobowości.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 17-01-2019 19:34

co za roznica ze na jedna czy na sto osob? placa hajs to trzeba sie cieszyc


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - mistrzuniu4791 - 17-01-2019 19:44

Dzisiaj była też za 3 funciory dla 200 osób, przed chwilą o pizzy za 0,75. A tak odnośnie wypłat ja od kilku tygodni mam instant


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 17-01-2019 19:55

(17-01-2019 19:34)queensy6 napisał(a):  co za roznica ze na jedna czy na sto osob? placa hajs to trzeba sie cieszyc

Tak? A co to za różnica 1zł a 100zł?
Jak dostajesz ankietę na 1 osobę to gdy klikniesz "Reserve Place" to już będzie za późno. Gdy będzie na 100 osób to masz jeszcze szansę na dostanie się do danej ankiety.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 17-01-2019 20:01

a co maja mowic osoby ktore np maja ankiete a inni dostaja ta sama po godzinie z jednym miejscem i sie nie dostaja i tak? taka wlasnie jest sprawiedliwosc na tej stronie trzeba miec farta i tyle


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 17-01-2019 20:25

(17-01-2019 19:10)skylones napisał(a):  
(17-01-2019 17:14)olahw napisał(a):  
(14-01-2019 19:36)skylones napisał(a):  Ja już powoli kończę ankietę za 20GBP. A wiecie co jest najdziwniejsze? Mi się to kilka dni temu śniło Rolleyes

I jak tam ankieta? Ciekawi mnie czego dotyczyła.

Powoli się rozkręca ten styczeń, w ciągu trzech dni 10 funtów - nie ma źle Smile

Musiałem pogrupować ok. 930 czasowników w grupy tworzone przeze mnie. Np. jeść, siorpać, pić do grupy dotyczącej jedzenia, którą musiałem wcześniej stworzyć. Trochę roboty z tym było, lecz za taką stawkę się opylało.

Teraz wyskoczyła ankieta za 2GBP, lecz nie wiem kto daje ankiety dla 3 osób. Tak samo kilka godzin temu, ankieta za 3GBP, tylko dla jednej osoby pokerface

a skąd wiesz że dla jednej osoby? Było kliknąć tam gdzie widzisz 1 i dopiero wtedy widać dla ilu osób ona była a ta jedynka oznaczała na pewno że zostało jedno miejsce.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 17-01-2019 20:33

dokadnie teraaz widac tylko ile jest miejsc wolnych a nie dla ilu osob byla a zeby to sprawdzic zeby kliknac tam gdzie kolega pisze Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 17-01-2019 22:04

Czy wy naprawdę myślicie, że o tym nie wiem? Po najechaniu na ilość wolnych miejsc jest napisane, dla ilu osób ta ankieta jest. Nie jestem na tyle głupi żeby o tym nie wiedzieć.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 17-01-2019 22:34

no a co mamy poradzic na to że tak dostałes w taki sposob? bo to jedna osoba dostaje z jednym miejscem albo dwoma i sie nie dostanie? trzeba sie z tym pogodzic albo nie wiem napisz do nich ze musisz dostawac w pierwszej kolejnosci bo jestes wyjatkowy Rolleyes


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 17-01-2019 23:02

Mam tam konto kilka miesięcy i NIGDY nie widziałem ankiety dla JEDNEJ osoby najmniej to było chyba 20 miejsc.