Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Gg1s5 - 17-09-2018 14:54

Slab9? Ja od tygodnia anu jednej a sprwadzam co chwile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ski_drow - 18-09-2018 14:07

Dziś pierwsza ankieta mi przyszła od ponad 2tyg. i to za niezłą sumkę oby tak dalej Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Fidziak30 - 18-09-2018 18:57

Cytat:Hi Janusz,

Thanks for letting us know. Your account is in good standing so you have nothing to worry about.
There are two possible reasons for why you momentarily are unable to participate in studies: (1) There are no studies currently available to take part in or [quote](2) You are not eligible to participate in the studies that are currently running (some studies have prescreening criteria). However, don't worry! There are new studies posted on the site on a regular basis.


Best,

Kendra

--
Kendra Meyer
[email protected]
{#HS:663933427-51028#}
On Fri, Sep 14, 2018 at 8:21 PM UTC, Janusz .... <fidziak29@............> wrote:
Hello, why recently (about 1.5 week) there are no any surveys on the site, previously I had at least one every day, do you have a downtime? or maybe just some other reason. Regards.

Tak myślałem, wiec pewnie niedługo znowu przyjdą nowe: PS: wczoraj miałem jedną za 0.49 ale niestety "ReCaptcha" błąd, pisałem o tym na forum

Enjoy!


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Chandler_ - 18-09-2018 20:12

Ja prawie odrazu po uzupełnieniu profilu dostałem 2 ankiety, co prawda łącznie za 1£ ale zawsze Big Grin długo się czeka na zaakceptowanie i jaki mniej więcej macie % zaliczeń?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Fidziak30 - 20-09-2018 12:35

Cytat:Ja prawie odrazu po uzupełnieniu profilu dostałem 2 ankiety, co prawda łącznie za 1£ ale zawsze Big Grin długo się czeka na zaakceptowanie i jaki mniej więcej macie % zaliczeń?

Mnie zaliczyło wszystko, czasem czeka się pare godzin, czasem nawet tydzień


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 20-09-2018 13:59

Chwilę temu była ankieta za 4,70... Ale tylko 68 miejsc i jak chciałem włączyć to już była niedostępna Sad


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - pawlosek - 20-09-2018 19:23

Warto w ogóle bawić się w to? Jak proporcje poświęconego czasu do zarobków? Tongue


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ski_drow - 21-09-2018 12:58

(20-09-2018 19:23)pawlosek napisał(a):  Warto w ogóle bawić się w to? Jak proporcje poświęconego czasu do zarobków? Tongue


Warto, proporcje bardzo dobre np. wczoraj przyszła mi ankieta której czas wypełnienia wynosił tylko 5 minut za 1 funt, a tak normalnie przychodzą mi za ponad 2 funty i 20-25 minut max. roboty.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Gentelmenel - 21-09-2018 20:26

Problem w tym że ankiety są raz na kilka dni i trzeba mieć ogromne szczęście żeby się załapać bo po kilku minutach znikają więc albo się siedzi 24/7 przy kompie albo nie ma sensu się w to bawić


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patek - 21-09-2018 22:52

dzis kolejna ankieta od rhul.ac.uk za 1.85, ale na końcu nie dostałem kodu i jestem ciekaw jak rozliczą..