Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xScigajx - 07-12-2018 17:16

Polecam panel w 100%
Mi się udało wypłacić już 20£.Huh


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Marcins1996 - 07-12-2018 17:38

(07-12-2018 17:16)xScigajx napisał(a):  Polecam panel w 100%
Mi się udało wypłacić już 20£.Huh

A ile zbierałeś te 20 funtów ?. Ja uzbierałem 14 funtów od 14 listopada hehe.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Fidziak30 - 07-12-2018 20:00

Ja od przedwczoraj mam 13.54 £, do teraz. Wszystko zatwierdzone, Wcześniej jakoś unikałem Prolific, bardziej skupiałem się na Clixense, ale wszedłem i proszę !! Moim zdaniem to kwestia prawidłowego uzupełnienia profilu PS: (można kłamać) bo jak napiszesz prawdę że jesteś singlem itd, To raczej marne szanse na ankietę w ciągu dnia. Chociaż różnie to bywa bo np: na Clixense, to raczej warto nadmienić, że ma się dzieci, żonę, gospodarstwo; czyli dom albo mieszkanie własnościowe itd. I !! Trzeba być czujnym, no ale kto siedzi 24H na internecie ;-)



[Obrazek: prolific.jpg]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xmaniek6 - 07-12-2018 20:03

(07-12-2018 20:00)Fidziak30 napisał(a):  Ja od przedwczoraj mam 13.54 £, do teraz. Wszystko zatwierdzone, Wcześniej jakoś unikałem Prolific, bardziej skupiałem się na Clixense, ale wszedłem i proszę !! Moim zdaniem to kwestia prawidłowego uzupełnienia profilu PS: (można kłamać) bo jak napiszesz prawdę że jesteś singlem itd, To raczej marne szanse na ankietę w ciągu dnia. Chociaż różnie to bywa bo np: na Clixense, to raczej warto nadmienić, że ma się dzieci, żonę, gospodarstwo; czyli dom albo mieszkanie własnościowe itd. I !! Trzeba być czujnym, no ale kto siedzi 24H na internecie ;-)

Ameryki to ty tym nie odkryłeś Undecided


(07-12-2018 17:38)Marcins1996 napisał(a):  A ile zbierałeś te 20 funtów ?. Ja uzbierałem 14 funtów od 14 listopada hehe.

I po co się chwalisz ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Fidziak30 - 07-12-2018 20:14

Cytat:Ameryki to ty tym nie odkryłeś

Piszę dla nowych, mógłbyś się domyślić - Mistrzu przewidywania ;-)

Cytat:I po co się chwalisz ?

Nie chwali się, nadmienia, daj spokój ,każdy zaczyna od zera, w danym programie...

Powodzenia.

ENJOY !!

PS: jak ktoś chce poznać techniki, proszę na PW wytłumaczę co i jak, bez żadnego owijania w bawełnę, 100% free ;-)


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 07-12-2018 20:19

Przestań się xmaniek6 do każdego po kolei przyczepiać, może ktoś jest nowy i nie wiedział takich rzeczy, a co do "chwalenia się" swoimi osiągami to nikt się tu nie chwali tylko po prostu pisze ile mu się udało zebrać w określonym czasie.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patek - 07-12-2018 20:52

6.09 założone konto, jak już się chwalimy
[Obrazek: 4a225207277e7d92gen.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Marcins1996 - 07-12-2018 21:01

Maniek pisze tak jakby miał ból dupy o coś Rolleyes.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - maxiu170 - 07-12-2018 21:27

Zdecydowanie najlepszy panel ankietowy w jakim brałem udział. We wszystkich programach gdzie jestem odrzuca mnie po 5 pytaniach. Tutaj ankiety są naprawdę angażujące, ale zarabia się realne pieniądze i to nie małe biorąc pod uwagę konkurencje.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 07-12-2018 21:41

Dokładnie. Ankiet jest na pewno więcej niż u konkurencji, a są też wyższe stawki - na prolific.ac średnia stawka godzinna to tak 6.00GBP/h czy też 7.00GBP/h, a na innych panelach z ankietami to raz na jakiś czas długa ankieta za kilka złotych, śmieszne.