Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ski_drow - 12-09-2018 13:32

U mnie też cisza od tygodnia i na dodatek nie zaliczone mam dwie ankiety.Ciągle pisze awaiting review :/


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Fidziak30 - 12-09-2018 17:35

Może jakiś przestój jest, dziwne bo niby firma istnieje nie od dziś, ma dobrą reputację itd. Ja mam póki co zaliczoną jedną za 0.59 i też sprzed 2 tygodni. Poczekamy zobaczymy. Dodam że profil mam kompletny. Nie mam teraz czasu siedzieć cały dzień, a wieczorem i w nocy, ostatnio nic nie ma. Cóż pozostaje tylko czekać na lepsze dni.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 11natinka11 - 12-09-2018 19:39

Ja dzisiaj tu zamówiłam juz czwartą wypłatę.
Najwięcej mam ankiet jakiś psychologicznych np o stresie, o zachowaniach, o osobowości itp i jakiś z różnych instytutów medycznych czy coś w stylu klinik, jakiś testów itp.
Wydaje mi się, że co do profilu w sekcji zdrowie psychiczne dałam rózne problemy typu depresję, lęki i takie różne odpowiedzi związane z róznymi kryzysami w tej sferze i dlatego takie ankiety mam Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - heycrey - 12-09-2018 20:08

Jeśli 3 tygodnie czekam na akceptację konta, to chyba znaczy, że się nie dostałem do panelu, prawda? :/
Potwierdziłem wszystko co możliwe, email, paypal, telefon


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 12-09-2018 20:08

Ja przez 3 dni nie miałem ankiet a przed chwilą za 2,10 Funta wpadła ankieta Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Fidziak30 - 14-09-2018 21:23

Cytat:Najwięcej mam ankiet jakiś psychologicznych np o stresie, o zachowaniach, o osobowości itp i jakiś z różnych instytutów medycznych czy coś w stylu klinik, jakiś testów itp.
Wydaje mi się, że co do profilu w sekcji zdrowie psychiczne dałam rózne problemy typu depresję, lęki i takie różne odpowiedzi związane z róznymi kryzysami w tej sferze i dlatego takie ankiety mam

Miałem podobnie, tzn takie ankiety dostawałem jak Ty pisałeś. ale ostatnio d. nic nie przychodzi, ja nie rezygnuję, czekam cierpliwie ;-)

Enjoy.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Gg1s5 - 15-09-2018 10:58

Ja od 7 dni ani jednej...jedna mialem ale nie rozumialem po niemiecku i zakonczylem nie wypelniona Tongue od tego czasu nic sie nie pojawia, profil uzupelniony caly


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ski_drow - 15-09-2018 12:41

Za dwa dni minie 2 tygodnie i nadal cisza, zaległe 2 ankiety też nie zaakceptowane.Profil mam cały wypełniony i lipa.Nie wiem, czy mam wypłacać kasę mam prawie 15 funtów, czy czekać dalej bo szczerze to się męczące już zrobiło.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - kornik1945 - 15-09-2018 17:59

Jak dla mnie ten panel, to obecnie ścisła czołówka. Oby tak dalej Smile !


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 11natinka11 - 16-09-2018 18:50

zauważyłam, że tu są okresy gdzie jest więcej ankiet kilka dni, potem długo, długo nic i znów kilka dni można coś nabić, teraz znów od kilku dni mam słabo