Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sacrumek - 27-11-2018 22:22

Najlepsze jest to że wiele ludzi pisało o tej ankiecie 4.58 że już jest full a mi 30 min temu wyskoczyło 106/107 miejsc i sie załapałem. NAwet twarze 3ch polskich aktorów było Big Grin Marek z M jak miłość był nawet hahha. Daj link do tej grupy


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ervin - 27-11-2018 23:10

Mnie też udało się zrobić tę ankietę za niecałe 5 funtów Wink mam pytanie - jeśli przerwałem (anulowałem?) wykonywanie ankiety (w sumie nawet jej nie zacząłem), to mogę teraz jeszcze do niej wrócić?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - wasda - 27-11-2018 23:11

nie ma takiej opcji


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Buczerinho - 27-11-2018 23:30

zarejestrowałem się ponad tydzień temu i ani jednej ankiety... Ktoś miał podobną sytuację?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 27-11-2018 23:46

(27-11-2018 23:30)Buczerinho napisał(a):  zarejestrowałem się ponad tydzień temu i ani jednej ankiety... Ktoś miał podobną sytuację?

tak wiele osob Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - kangurek - 27-11-2018 23:50

Powie mi ktoś jak to jest z tym kodem który mam podać po skończeniu ankiety ?
No nie ogarniam tego. Miałem tylko jedną ankietę w której był podany na początku, a trzech mi nie zaliczyli bo go nie podałem Sad


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 27-11-2018 23:55

u mnie od 5 dni brak ankiet Angry mimo że dużo siedzę na necie i sprawdzam


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Marcins1996 - 28-11-2018 09:35

(27-11-2018 23:30)Buczerinho napisał(a):  zarejestrowałem się ponad tydzień temu i ani jednej ankiety... Ktoś miał podobną sytuację?

Po prostu źle wypełniłeś dane profilowe, na panelach trzeba trochę przekłamywać rzeczywistość Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - SkylineR34 - 28-11-2018 10:11

Niekoniecznie źle wypełniony profil.
U nich często jest kilka dni pustki żeby później w np. 1 dzień dać 3 ankiety lub w 2 dni 5 ankiet.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - korlim - 28-11-2018 10:29

(27-11-2018 23:50)kangurek napisał(a):  Powie mi ktoś jak to jest z tym kodem który mam podać po skończeniu ankiety ?
No nie ogarniam tego. Miałem tylko jedną ankietę w której był podany na początku, a trzech mi nie zaliczyli bo go nie podałem Sad

musisz skopiować id prolific z poprzedniej karty a jeśli chodzi ci o kod za wykonanie to skopiuj go a jak go nie dostniesz to zaznacz że ankieta bez kodu a z akceptacją to różnie bywa czasami trzeba czekać do 21 dni