Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - marian123415 - 22-11-2018 21:26

A ja ma takie pytanie do bardziej doświadczonych ankietowiczow. Jak wygląda zmianą swoich danych dotyczących naszych cech, chorób czy posiadanego sprzętu. Czy w takim przypadku nie wyskocza nam dodatkowe ankiety pod ten profil?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Gremquen - 22-11-2018 21:36

Własnie wskoczyła mi druga dzisiaj (obie w ciągu godziny). Oglądasz pare filmików i krótka ankieta. Za 1 funta.

Konto założyłem wczoraj, od razu zweryfikowałem maila i nr telefonu, oraz wypełniłem About You w 100% - zgodnie z prawdą


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - patis1997 - 22-11-2018 21:37

Tak jak wczoraj miałem 8 ankiet, to dzisiaj zero. Tongue

EDIT Jednak pojawiła się jedna ankieta z filmikami wideo


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 22-11-2018 22:57

U mnie cały dzień nic dopiero teraz za 1£ i oglądanie wideo


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Vicek - 23-11-2018 11:43

7,28 funciaków na koncie 5 zaliczonych Tonguep 7 w statusie APPROVED Big Grin mam nadzieje ze szybko zaliczą,często ankiety mi ostatnio zaczely wpadać po niezłych sumkach a myslalem ze bedzie gorzej, SUPER SERWIS Smile)


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sacrumek - 23-11-2018 12:06

Dzisiaj wpadła ankieta za 0.7 funta odnosnie jakies rośliny łatwopalnej którą wykorzystuje browar. Czytajcie uważnie pytania bo są 3 podchwytliwe czy czytacie instrukcje


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 23-11-2018 12:48

Ja teraz tylko czekam na wypłatę, a o ankietach nie wspomnę, od 2 dni wcale się nie pojawiają.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - nightbear - 23-11-2018 14:47

przyszła pierwsza wypłata za 5 funtów <3


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Obamakiller - 23-11-2018 16:09

Przysła 10 funtów w dzień zlecenia super strona ogólnie


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - saiken - 23-11-2018 16:36

5 ankiet teraz mialem niezle XD 8 funtow czeka