Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Vicek - 18-11-2018 18:24

Pobierają MAŁĄ prowizje ;pp jaką???? Wink))


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - korlim - 18-11-2018 18:37

wypłacając 10.50 około zapłaciłem 0.43


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - marian123415 - 18-11-2018 19:18

Pany, jak długo czeka się żeby przeszło z pending to real balance?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xmaniek6 - 18-11-2018 19:31

Proszę Smile https://support.prolific.ac/category/10-category
oto strona gdzie macie odpowiedzi na wasze pytania Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 18-11-2018 20:04

Wyskoczyła mi ankieta przed chwilą za funta, lecz było 58/60 miejsc i nie zdążyłem. Szkoda, bo byłaby to pierwsza ankieta od tygodnia.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Buczerinho - 18-11-2018 22:04

Dzisiaj się zarejestrowałem (z refa), mam pytanko - wchodząc w zakładkę "studies" mam brak ankiet (co na razie jest całkiem logiczne z tego co mówicie). Wypełniłem tylko pierwszą testową. Pojawia mi się tam informacja "Waiting for studies. Want some more?" i na dole przycisk "Verify your account". Klikając go przenosi mnie do panelu z informacjami o moim profilu, gdzie zweryfikowany mam numer telefonu oraz adres e-mail. Czy mój profil jest w 100% zweryfikowany i pozostaje mi czekać na ankiety, czy jeszcze czegoś nie zrobiłem bądź system tego nie wczytał? Zakładkę "about you" również uzupełniłem, ale to raczej ma mniejsze znaczenie w kontekście zadanego pytania. Proszę o odpowiedz, pozdrawiam


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xmaniek6 - 18-11-2018 22:21

(18-11-2018 22:04)Buczerinho napisał(a):  gdzie zweryfikowany mam numer telefonu oraz adres e-mail. Czy mój profil jest w 100% zweryfikowany

Jak masz zweryfikowany email i nr tel to jeszcze email do wypłaty (paypal)

Na brak ankiet nic nie poradzisz , każdy nie ma na razie Sad pilnuj a się załapiesz Huh


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - mintek14 - 19-11-2018 09:59

2 miesiące bez ankiet, ale lipa


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 19-11-2018 11:35

Przed chwilą wypełniłem ankietę z figurami Smile Cieszę się, bo to moja pierwsza wypełniona ankieta od dość długiego czasu.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - kornik1945 - 19-11-2018 12:25

U mnie dziś wysyp ankiet. Między innymi ta z figurami. Razem z premią będzie 4 Funty - łatwa i przyjemna.