Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 10-07-2023 21:58

Jeśli wchodziłeś rzadko to może blokada na skutek małej aktywności. Ktoś już o tym pisał na zagranicznym forum. Al to możemy sobie zgadywać. Przyczyn blokady może być kilkanaście, jak nie więcej. Szkoda tylko, że poszkodowani ni otrzymują rzetelnej, dokładnej informacji o powodach takiej decyzji.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 12-07-2023 09:40

Sezon ogórkowy na Prolific uważam za otwarty.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Neqo - 13-07-2023 21:00

404 Not Found

nginx


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 74raf - 13-07-2023 21:46

(13-07-2023 21:00)Neqo napisał(a):  404 Not Found

nginx

https://www.prolific.co/


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Entero - 15-07-2023 12:30

O faktycznie, jestem w szoku. Mieliście rację, że po wejściu głębiej w profil jest informacja o ograniczeniach. Z prolific była całkiem fajna kasa jak za tego typu aktywność, jednak nie chce mi się i nie zamierzam pisać do supportu i zawracać sobie nimi głowę. O jednego mniej konkurenta do boju o miejsce macie mniej Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - rekles97 - 15-07-2023 15:26

Mnie tez z dupy zbanowali( z miesiac temu), nie wiem nawet za co, oczywiscie pisalem na support, to zadnych informacji czemu tylko jakies formulki XD szkoda fajna kasa ostatnio z tego była


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - JustMoneyZO - 15-07-2023 16:06

Ja również mam bana


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 74raf - 15-07-2023 16:23

(10-07-2023 21:58)Wujas napisał(a):  Jeśli wchodziłeś rzadko to może blokada na skutek małej aktywności. Ktoś już o tym pisał na zagranicznym forum. Al to możemy sobie zgadywać. Przyczyn blokady może być kilkanaście, jak nie więcej. Szkoda tylko, że poszkodowani ni otrzymują rzetelnej, dokładnej informacji o powodach takiej decyzji.
Niestety kolejna odpowiedź taka sama nie napiszą czemu mam blokadę konta konto zlikwidowałem założyłem nowe i czekam na akceptacje chociaż pisali bym nie próbował zakładać kolejnego konta póki co to bawię się dalej ysense gdzie nie ma takiego kabaretu jak w prolific


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 15-07-2023 16:31

Mam pytanie do osób zbanowanych:

Czy mieliście dużo ankiet odrzuconych przez badaczy (oznaczonych na czerwono „REJECTED”) tak jak na obrazku poniżej?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - rekles97 - 15-07-2023 17:31

(15-07-2023 16:31)Owl_ napisał(a):  Mam pytanie do osób zbanowanych:

Czy mieliście dużo ankiet odrzuconych przez badaczy (oznaczonych na czerwono „REJECTED”) tak jak na obrazku poniżej?

Nie, konto mialem długo chyba z 4 lata, ponad 600 ankiet w tym odrzuconych moze z kilka bylo