Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Forsawsieci.pl - 07-03-2023 21:14

W dniu dzisiejszym w końcu ruszyły ankiety, dwie dość banalne za niecałego funta każda.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 12-03-2023 23:13

Tak z ciekawości, na czym polega weryfikacja dowodem osobistym przy zakładaniu konta? Trzeba przesłać foto dowodu z obu stron? Ze wszystkimi widocznymi danymi?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 06-07-2023 09:22

Jak oceniacie nowy "wygląd" Prolific?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 06-07-2023 12:05

(06-07-2023 09:22)Wujas napisał(a):  Jak oceniacie nowy "wygląd" Prolific?

Dla mnie jest ok, aż tak dużej różnicy nie maWink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - oremus - 06-07-2023 23:44

ile się mniej więcej czeka na akceptację? Zarejestrowałem się parę dni temu, ale konta jeszcze nie zaakceptowali. Czy nadal można się zarejestrować?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Entero - 07-07-2023 08:46

Miałem tam konto, ankiety leciały jak szalone, i jakiś rok temu cisza. Nie wiem co zrobiłem źle i czym się naraziłem, ale jednak wyraźnie widać, że mają ostre wytyczne i weryfikację wewnętrzna panelistów.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 07-07-2023 09:37

Ile miałeś odrzuceń (i na ile badań)? Konto masz "on hold"?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Entero - 09-07-2023 13:46

Uczestniczyłem w 463 badaniach z czego 390 zostało zaliczonych co przełożyło się na ponad 500£. Konto nie ma żadnych widocznych blokad, cały czas jest kawka i informacja o oczekiwaniu na nowe.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 09-07-2023 23:50

Wejdź w zakładkę Account, nie masz tam informacji oo blokadzie? Jeśli nie, to napisz do nich, zapytaj.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 74raf - 10-07-2023 17:11

ja mam konto on hold szansa na odzyskanie można rzec prawie żadna póki co jeszcze piszę w tej sprawie ale na wiele nie liczę fragment mejla od Prolific tłumaczenie angielski na polski mejla
"Obawiam się, że nie będziesz mógł wziąć udziału w dalszych badaniach nad Prolific , ponieważ Twoje konto nie przeszło jednej lub więcej naszych automatycznych kontroli, a także naszej ręcznej weryfikacji. Niestety, nie mogę udzielić dalszych informacji na temat szczegółów tych kontroli i nie będę w stanie cofnąć decyzji."
zostanie ysense gdzie żadnych blokad nie mam a też bywałem z rzadka jak na prolific istnieje możliwość likwidacji konta i rejestracja nowego ale .... czy warto czy znowu czegoś nie odwalą? Czekam na odpowiedź od nich. Na szczęście wszystko dawno wypłacone