Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 22-02-2023 13:02

(21-02-2023 23:39)Owl_ napisał(a):  U mnie, po 4 dniach przerwy pojawiły się już ankiety (w poniedziałek) a jak u Was?

W tym tygodniu 3-4 badania... i wszystkie zajęte.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 23-02-2023 11:15

(19-01-2023 14:27)Shimeon napisał(a):  Jakieś 2 tygodnie temu wysyłałem do nich wniosek i do tej pory nie odpisali mi na maila, także muszę chyba od kogoś kupić używane konto, bo innego wyjścia nie widzę. Huh

I jak sytuacja z nowym kontem?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 25-02-2023 17:22

(23-02-2023 11:15)Wujas napisał(a):  
(19-01-2023 14:27)Shimeon napisał(a):  Jakieś 2 tygodnie temu wysyłałem do nich wniosek i do tej pory nie odpisali mi na maila, także muszę chyba od kogoś kupić używane konto, bo innego wyjścia nie widzę. Huh

I jak sytuacja z nowym kontem?

Bez zmian. Po wysłaniu wniosku nie otrzymałem od nich informacji zwrotnej, więc się najwyraźniej nie zakwalifikowałem. Undecided


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 28-02-2023 10:37

Od kilku dni zastój z zaproszeniami. Gdzieś czytałem, że ostatnio dopuszczono sporą liczbę osób oczekujących...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 07-03-2023 08:03

Chyba jest coś w tym, co napisałem poprzednio. Zaproszeń jak na lekarstwo, a jak się pojawią, to miejsc praktycznie brak.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 07-03-2023 09:09

(07-03-2023 08:03)Wujas napisał(a):  Chyba jest coś w tym, co napisałem poprzednio. Zaproszeń jak na lekarstwo, a jak się pojawią, to miejsc praktycznie brak.

Też ostatnio mam mniej zaproszeń, ale to normalne, że czasem jest ich więcej czasem mniej. Mnie raczej martwi to, że w piątek zleciłam wypłatę i zawsze miałam od razu na Paypalu, a teraz czekam i nic. Też ktoś tak ostatnio miał?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 07-03-2023 09:57

To raczej globalny problem. Ludzie z różnych krajów zgłaszają opóźnienia od wielu dni. W Prolific nawet pojawiała się informacja o tej sprawie i prośba o cierpliwość. Pozostaje czekać.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 07-03-2023 10:02

(07-03-2023 09:57)Wujas napisał(a):  To raczej globalny problem. Ludzie z różnych krajów zgłaszają opóźnienia od wielu dni. W Prolific nawet pojawiała się informacja o tej sprawie i prośba o cierpliwość. Pozostaje czekać.

Tak, parę dni temu widziałam taką informacje, ale wtedy jak zleciłam wypłatę to przyszła od razu, więc myślałam, że już nie ma tego problemu. Czyli tak jak piszesz trzeba czekać.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Jakubklos112 - 07-03-2023 11:17

(07-03-2023 10:02)ggusiaja napisał(a):  
(07-03-2023 09:57)Wujas napisał(a):  To raczej globalny problem. Ludzie z różnych krajów zgłaszają opóźnienia od wielu dni. W Prolific nawet pojawiała się informacja o tej sprawie i prośba o cierpliwość. Pozostaje czekać.

Tak, parę dni temu widziałam taką informacje, ale wtedy jak zleciłam wypłatę to przyszła od razu, więc myślałam, że już nie ma tego problemu. Czyli tak jak piszesz trzeba czekać.

Mam ten sam problem z swpanel.pl, zawsze było wyznaczonego dnia 2 razy w miesiącu a teraz problem.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - mpzero - 07-03-2023 16:45

(07-03-2023 11:17)Jakubklos112 napisał(a):  Mam ten sam problem z swpanel.pl, zawsze było wyznaczonego dnia 2 razy w miesiącu a teraz problem.
Ja też ostatnio długo czekałem na nagrodę z SW Panel, ale okazało się, że teraz oprócz zlecenia wypłaty trzeba jeszcze ją potwierdzić. Po potwierdzeniu przyszła w najbliższym terminie. Można to zrobić w zakładce nagrody na profilu. Może to ta sama kwestia??