Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Stworkowaty - 13-08-2022 13:55

Nie uzywalem konta przez rok i tez jestem w On Hold, wyslalem do nich ticket i zobaczymy co odpisza Smile
Wczesniej mialem normalnie ankiety.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Piotr601 - 14-08-2022 09:56

Moim zdaniem to jeden z lepszych serwisów do wypełniania ankiet. Wymagana jest znajomość angielskiego, ale czasami myślę że nie ma problemu z włączeniem translatora i przetłumaczenia niezrozumiałych rzeczy. Smile
Jbc nadal niezmiennie działa, ale często pojawiają się pytania sprawdzające czy nie robi się tej ankiety na odwal.

[Obrazek: image.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 14-08-2022 11:08

A jak to u Was wygląda z badaniami w weekend?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 14-08-2022 11:52

(14-08-2022 11:08)Wujas napisał(a):  A jak to u Was wygląda z badaniami w weekend?

Bywa różnie, np. w ten weekend nie miałam żadnej ankiety, ale w zeszłą niedzielę 3 badania zrobiłam. Jednak w weekendy badań jest mniej, tak mi się wydaję.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 14-08-2022 12:01

(14-08-2022 11:08)Wujas napisał(a):  A jak to u Was wygląda z badaniami w weekend?

U mnie np. weekend w Prolific był słaby — dostałem 2 zaproszenia, które po kliknięciu linku i tak okazały się pełne (zajęte przez innych respondentów).

Tylko kilka dni bez ankiet, to jeszcze nie powód, żeby się denerwować. To normalne, że zdarzają się okresy bardziej i mniej obfite w ankiety. Szczególnie w weekendy, święta, okresy urlopowe może być mniej ankiet, ponieważ zleceniodawcy badań wtedy najczęściej odpoczywają Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szczepan997 - 18-11-2022 17:24

(13-08-2022 13:55)Stworkowaty napisał(a):  Nie uzywalem konta przez rok i tez jestem w On Hold, wyslalem do nich ticket i zobaczymy co odpisza Smile
Wczesniej mialem normalnie ankiety.

Identyczna sytuacja u mnie, po napisaniu do supportu, odpowiedzieli, że nie ma możliwości odblokowania, bo ich system automatycznie zweryfikował negatywnie, a następnie ręcznie oni też zweryfikowali negatywnie i nie da się tego cofnąć, ani zakładać nowych kont. Żadne argumenty, że wszystkie ankiety wypełniałem poprawnie do nich nie trafiają, nie i już...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 08-12-2022 17:31

Siemka. Dostał ktoś może zaproszenie do ankiety polegającej na zdalnej grze w The Sims 3, korzystając z aplikacji AnyDesk? Dodatkowo polski ankieter wymaga korzystania w trakcie z telefonu i kontaktu non stop w trakcie. Śmierdzi mi to oszustwem na kilometr...Angry


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 08-12-2022 22:15

(08-12-2022 17:31)MJay napisał(a):  Śmierdzi mi to oszustwem na kilometr...Angry

To nie wypełniaj.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 11-12-2022 23:20

(08-12-2022 22:15)Shimeon napisał(a):  
(08-12-2022 17:31)MJay napisał(a):  Śmierdzi mi to oszustwem na kilometr...Angry

To nie wypełniaj.

No zwróciłem ankietę, zgłosiłem do supportu.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 03-01-2023 15:23

Witojcie w 2023. Wpadły Wam już jakieś badania w nowym roku?