Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - kamillowad - 06-03-2022 11:45

narazie nie można wypłacić środków
mam nadzieje ze to chwilowa awaria a nie głębsza sprawa ze serwis sie zwija


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - mariusz29 - 08-03-2022 17:42

Działa


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 15-03-2022 11:17

Orientuje się ktoś, czy nadal jest "kolejka" przy rejestracji do Prolific?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - thomasward - 03-05-2022 23:27

7,50 GBP za obejrzenie godzinnego odcinka serialu kryminalnego i odpowiedzenie na kilka pytań (dodatkowe 4-5 min). Chyba najlepsza ankieta, jaką miałem xD


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 10-08-2022 23:10

Temat strasznie ucichł. Chciałbym się dowiedzieć czy dalej działacie w tym panelu i nie borykacie się już z blokadami adresów ip. Bo mam tam zamiar wrócić w niedługim czasie. Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 11-08-2022 00:08

(10-08-2022 23:10)Shimeon napisał(a):  Temat strasznie ucichł. Chciałbym się dowiedzieć czy dalej działacie w tym panelu i nie borykacie się już z blokadami adresów ip. Bo mam tam zamiar wrócić w niedługim czasie. Smile

Cześć,
ja w dalszym ciągu jestem w Prolific i co miesiąc wypłacam jakieś 20 £ - 30 £. 
Mógłbym zarobić więcej, ale z wielu ankiet rezygnuje z braku czasu. 
Od wielu miesięcy nie miałem żadnych blokad I błędów PEC itp.

Jak dla mnie Prolific to w dalszym ciągu najlepszy, najlepiej płatny panel, ale też bardzo wymagający — naszpikowany podchwytliwymi pytaniami sprawdzającymi jakość.
Jeśli ktoś się spieszy, nie czyta dokładnie pytań (od początku do końca), to bardzo łatwo wyłapie bana Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Majka - 11-08-2022 07:07

(10-08-2022 23:10)Shimeon napisał(a):  Temat strasznie ucichł. Chciałbym się dowiedzieć czy dalej działacie w tym panelu i nie borykacie się już z blokadami adresów ip. Bo mam tam zamiar wrócić w niedługim czasie. Smile

Wracaj Wink
Jak kolega wyżej również cały czas wypełniam ankiety. Błędów u mnie nie ma. Niestety czasu na to też nie mam by siedzieć i czekać na ankietę ale miesiecznie 20 £ - 30 £ z "doskoku" osiąga się bez problemu.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - fusek - 11-08-2022 20:30

Mam konto on hold - raczej status ten świadczy o tym że nigdy mi to nie odblokuj?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 12-08-2022 07:56

(11-08-2022 20:30)fusek napisał(a):  Mam konto on hold - raczej status ten świadczy o tym że nigdy mi to nie odblokuj?

Jak się objawia taki status?

Ja od dwóch dni nie otrzymałem żadnego zaproszenia, a wcześniej spokojnie 3-4 dziennie się pojawiały.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - fusek - 12-08-2022 15:59

(12-08-2022 07:56)Wujas napisał(a):  
(11-08-2022 20:30)fusek napisał(a):  Mam konto on hold - raczej status ten świadczy o tym że nigdy mi to nie odblokuj?

Jak się objawia taki status?

Ja od dwóch dni nie otrzymałem żadnego zaproszenia, a wcześniej spokojnie 3-4 dziennie się pojawiały.

Masz po zalogowaniu napisane.