Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 30-08-2021 21:55

Nie i tak. Tongue


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - romanluksza - 06-09-2021 16:07

Witam, jak tam u Was z badaniami? coś się dzieje? Od kilku dni cisza w temacie Wink więc pozwoliłem sobie zapytać ....


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 06-09-2021 16:13

(06-09-2021 16:07)romanluksza napisał(a):  Witam, jak tam u Was z badaniami? coś się dzieje? Od kilku dni cisza w temacie Wink więc pozwoliłem sobie zapytać ....

U mnie ostatnio bardzo mało ankiet, a jesli się jakies pojawiają to przeważnie są już zajęte. Myślałam, że we wrześniu będzie więcej badań, ale nadal nie widzę poprawy w ilości dostępnych ankiet.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 06-09-2021 17:58

(06-09-2021 16:07)romanluksza napisał(a):  Witam, jak tam u Was z badaniami? coś się dzieje? Od kilku dni cisza w temacie Wink więc pozwoliłem sobie zapytać ....

Sierpień w Prolific u mnie był słaby, wypełniłem tylko 8 ankiet.
We wrześniu, jak na razie mam zaliczoną tylko jedną ankietę (ankieta pojawiła się wczoraj — od polskiego badacza).

U mnie podobnie jak napisała Ggusiaja — ankiety się pojawiają, ale większość już zajęta.

Myślę, że Prolific coś pozmieniał z algorytmami / kolejnością wysyłania zaproszeń, i po tych zmianach trudno się załapać do aktywnej ankiety.

Przy okazji polecam nowy artykuł z oficjalnego blogu Prolific: blog.prolific.co/we-recently-went-viral-on-tiktok-heres-what-we-learned/

No i teraz rzadziej odświeża się Prolific Assistant — jak ktoś zauważył kilka komentarzy wcześniej, a to też ma duży wpływ na ilość ankiet, do których uda nam się załapać.

Na plus — u mnie znikła blokada PEC i mogę znowu rezerwować i wypełniać ankiety na komputerze stacjonarnym.

PS. Dlatego warto dywersyfikować swoje zarabianie, czyli zarabiać w różnych panelach i różnymi metodami. Gdy jedna metoda czy panel odpada, to mamy wtedy inne sposoby na dodatkowe zarabianie Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - przemo1969 - 18-09-2021 14:23

Nie cierpię ankiet, ale... zostałem namówiony, prawię miesiąc trwało rozważanie za i przeciw i w końcu się zarejestrowałem.
Uczciwie zrobiłem pełne About You (to chyba podstawa), bez kreowania się na "niewiadomo kogo", Po prostu tak jak jest tak odpowiadałem na pytania.
Efekt: przez czwartek i piątek 11 ankiet za w sumie 14 GBP, z czego ok. 8,5 GBP już zatwierdzone.
I kilka ankiet przepadło, bo nie chciało mi się wstawać w środku nocy albo ok. 5-6 rano.

Zobaczymy jak będzie dalej, na razie widzę niezły potencjał.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 18-09-2021 17:53

(18-09-2021 14:23)przemo1969 napisał(a):  Nie cierpię ankiet, ale... zostałem namówiony, prawię miesiąc trwało rozważanie za i przeciw i w końcu się zarejestrowałem.
Uczciwie zrobiłem pełne About You (to chyba podstawa), bez kreowania się na "niewiadomo kogo", Po prostu tak jak jest tak odpowiadałem na pytania.
Efekt: przez czwartek i piątek 11 ankiet za w sumie 14 GBP, z czego ok. 8,5 GBP już zatwierdzone.
I kilka ankiet przepadło, bo nie chciało mi się wstawać w środku nocy albo ok. 5-6 rano.

Zobaczymy jak będzie dalej, na razie widzę niezły potencjał.

Gratuluję zarobków — zgadza się, sporo ankiet pojawia się w godzinach porannych: 3 - 6 rano, gdy większość Polaków smacznie śpi.

Co do niezłego potencjału, to hmm...
Niezły potencjał to pojęcie względne.

Dla mnie niezły potencjał byłby wtedy, gdyby w programie dało się zarobić, chociaż minimalną płacę krajową.
W Prolific raczej nie da się zarobić 2800 zł / miesiąc Smile
W żadnym panelu ankietowym, który znam, się nie da (bez polecania).

Ale faktem jest, że Prolific ma najlepsze stawki za wypełnianie ankiet.

PS. Tak z ciekawości zapytam.
Kiedy rejestrowałeś się w Prolific?
Czy musiałeś weryfikować konto paszportem?

Pytam, ponieważ wielu userów narzeka ostatnio, że mają problemy z założeniem, nowego konta.

I najważniejsze. Mieszkasz w Polsce czy za granicą? Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - przemo1969 - 18-09-2021 18:10

Ja nie oczekuję z ankiet cudów, ale jak mam przez 40 minut wypełniać bzdety o wyższości jednych czipsów nad innymi i dostać za to mniej więcej 1-2 PLN to z góry dziękujęSmile

Wiadomo, że minimalnej nikt z tego nie wyciągnie. Przynajmniej nie u nas.

Rejestrowałem się w środę, Mieszkam w Polsce. Nic nie ukryłem, podałem prawdziwe dane adresowe i prawdziwe odpowiedzi na About You.
Do weryfikacji użyłem polskiego dowodu osobistego (ID Card) i podpiąłem baaaardzoooo stary PayPal. Mam go chyba od prawie początku istnienia PayPala.

Jak masz cos podobnie ciekawego do zaproponowania to please PW.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - romanluksza - 18-09-2021 18:13

Ja przez pierwsze dwa dni też miałem dużo ankiet. Teraz mam sporadycznie, albo wcale...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - przemo1969 - 18-09-2021 18:32

Podzielę się obserwacjami po weekendzie. Dziś na dwie nie zdążyłem. Nawet nie wiem za ile były.
Udało mi sie zrobić jedną za 0,12 Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - romanluksza - 19-09-2021 07:29

Wczoraj o 23.30 wpadła jedna ankietka o rozpoznawaniu twarzy ludzi w maskach, zarobiłem 1 £ Smile, ale za całe 2 minuty wypełniania. Co ciekawe, zaproszenie do ankiety dostałem na @