Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - boksowany - 23-08-2021 16:02

działa wam ta strona wgl ? ja nie moge przebrnąć Verify ID ,gdyż strona sie nie ładuje


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xdax1 - 23-08-2021 21:13

Mi działa normalnie, ale ostatnio strasznie mało ankiet.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 23-08-2021 22:14

U mnie też wszystko działa jak należy. W tym miesiącu ilość ankiet bardzo mała, a jesli są to już zajęte. U mnie w ostatnim czasie wpadła tylko jedna i to za małą stawkę. Trzeba poczekać, moze od września znów się ruszySmile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - cyganztaboru - 24-08-2021 18:13

pisałem na poprzedniej stronie jeżeli macie prolific assistant to musicie wiedzieć ze teraz odświeża sie co 2 minuty wiec jest jeszcze mniejsze prawdopodobieństwo ze badanie sie w ogóle pojawi


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xdax1 - 25-08-2021 08:41

To chyba trzeba użyć jakiegoś dodatku page monitor, żeby częściej odświeżał i sprawdzał w takim razie.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Dominik2525 - 25-08-2021 09:59

Pasuje


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - wojtalos44 - 25-08-2021 11:09

Ja to już od mieś nie mam ankiet równiez pisałem ocb , ale ich odpowiedź równiez nie była wyczerpująca dopiero po upływie 2 mieś sprawdzają konto , także jak kolega pisał wyżej może coś ruszy od września a jak nie pewnie banem się skończy .......


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - camil_retail - 25-08-2021 15:20

Nie wiem jak u Was ale ja już jestem w Prolific ponad 2 lata i do połowy czerwca wszystko działało super. Można było zrobić jakieś 30 do 70 funtów miesięcznie. A teraz? Totalna lipa - nie ma praktycznie żadnych ankiet a jak się już coś wyświetli to wszystko zajęte lub uszkodzone, że trzeba zwracać badanie. Napisałem do nich ale odpisali tylko z automatu, że może to przez okres wakacyjny,zamknięte uczelnie itp. Nie wiem czy oni już nie chcą osób z Polski i ograniczają dostęp do ankiet czy co ale w tym momencie jest straszne dziadostwo. Zobaczymy co będzie wrzesień, październik ale na tą chwilę to maskra, szkoda nawet czasu żeby sprawdzać stronę.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - wojtalos44 - 25-08-2021 21:33

Własnie ja również do czerwca miałem sporo ankiet a ostanie pojawiły się w lipcu a potem cicho nic dosłownie też jestem półtora roku na profilic konto prowadzę bardzo dobrze bez vpnów a odrzuconych to miałem ze 12 ankiet reszta approved zarobione coś koło 840 funtów w sumie a jak pisałem do nich to równiez z automatu może coś ruszy w okresie szkolno-akademickim.......


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Szutek69 - 30-08-2021 21:26

Mają tam jakiś system poleconych? Czy wszystko się samemu ciuła na wypłatke? I druga sprawa czy to prawda, że przy rejestracji trzeba się weryfikować dowodem osobistym?