Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - wojtalos44 - 06-08-2021 12:27

Witam macie może jakiś zastój w ankietach z ostatniego miesiąca ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 06-08-2021 12:44

Ja jakoś często nie wchodzę ostatnio a ostatnią ankietę miałem 14 lipca.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 06-08-2021 13:42

(06-08-2021 12:27)wojtalos44 napisał(a):  Witam macie może jakiś zastój w ankietach z ostatniego miesiąca ?

U mnie co jakiś czas wpada ankieta. Na przykład dzisiaj ukończyłem jedną, wczoraj też.

Natomiast znowu mam na koncie błąd PEC-SUB-0002,  więc rezerwuję ankiety na smartfonie (z włączoną siecią komórkową), a następnie przechodzę na komputer stacjonarny, aby je wypełnić. 

W lipcu wypełniłem 12 ankiet w Prolific na łączną kwotę £19,32.

[Obrazek: Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2...17.bmp.jpg]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Repteyshi - 07-08-2021 04:05

Też mi się pojawił ten PEC. Omijam problem jak inni, dzięki internetowi ze smartfona. Jak dostaje się do ankiety zmieniam internet na domowy, żeby GB nie tracić. Co z tym zrobić? Komuś zniknęło samoistnie? Jak długo czeka się na odp. supportu?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 07-08-2021 08:32

Raczej się nie czeka. Mi się odblokowało bez żadnego powiadomienia.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Repteyshi - 07-08-2021 21:05

Ile to w Twoim przypadku trwało?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - mirekas12 - 07-08-2021 21:11

(07-08-2021 21:05)Repteyshi napisał(a):  Ile to w Twoim przypadku trwało?

Albo czekasz aż samo się odblokuje albo piszesz do supportu i wtedy załatwiają to szybciej, czasami nawet tego samego dnia. Ja byłem tak zblokowany około tygodnia a gdy do nich napisałem to odpowiedzieli że mają system automatycznej kontroli ale nie mogą powiedzieć na czym on polega Cool i wtedy sprawdzają twoje konto "ręcznie" i odpisują po sprawdzeniu, ale trwa to szybciej niż po prostu czekając aż blokada zostanie zdjęta. Ci co się zgłaszają są sprawdzani znacznie szybciej.

Jeśli chcesz możesz spróbować udostępniania przesyłania danych komórkowych, dostaniesz się wtedy do badania PEC już nie będzie występował ponieważ będziesz się logować z innego zewnętrznego adresu IP ale robisz to na własną odpowiedzialność bo nie wiadomo czy takie zachowanie jest u nich tolerowane, a za każdym razem gdy do nich pisałem to nie mogli mi powiedzieć dlaczego taka blokada następuje (Jakaś tajemnica firmowa...)


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 08-08-2021 09:47

(07-08-2021 21:05)Repteyshi napisał(a):  Ile to w Twoim przypadku trwało?

Nie powiem dokładnie ile, ale ostatnią ankietę przed tą blokadą robiłem w połowie kwietnia, a jak już mi ją zdjęli to począwszy od 23 lipca.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xdax1 - 09-08-2021 10:04

(07-08-2021 04:05)Repteyshi napisał(a):  Też mi się pojawił ten PEC. Omijam problem jak inni, dzięki internetowi ze smartfona. Jak dostaje się do ankiety zmieniam internet na domowy, żeby GB nie tracić. Co z tym zrobić? Komuś zniknęło samoistnie? Jak długo czeka się na odp. supportu?

U mnie zniknął problem samoistnie z tydzień temu, trudno powiedzieć od czego to zależy. Niektórzy twierdzą, że najlepiej zadzwonić do dostawcy i poprosić o zmianę IP.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - cyganztaboru - 23-08-2021 15:42

nie wiem czy zauważyliście ale rozszerzenie do chrome prolific assistance odświeża sie nie co minutę a co dwie od jakiegoś czasu