Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - imperator123 - 05-06-2021 17:49

Ja miałem ostatnio ten błąd ale to w przypadku kiedy chciałem się zapisać do ankiety, która była tylko na PC, chciałem sobie na telefonie zarezerwować. Jesteście pewni, że w waszym przypadku ankieta nie jest na inne urządzenie niż docelowe?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - DorszGaming - 14-06-2021 22:26

Minęło 1,5 miesiąca od kiedy zablokowali mi IP, w tym czasie nie byłem w stanie zrobić żadnych ankiet, ale za to dzisiaj postanowiłem użyć internetu mobilnego i od razu natrzaskałem ankiet za 10f Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xdax1 - 23-06-2021 20:09

Na ten problem z IP jest sposób, ale trzeba mieć telefon z włączoną transmisją danych.
Kiedy pojawia się ankieta, wchodzimy szybko na prolific z telefonu, klikamy żeby wejść w ankietę ale nie klikamy start.
Teraz na komputerze odśwież i możesz normalnie kliknąć start.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - cyganztaboru - 26-06-2021 12:54

ostatni byla taka ankieta
[Obrazek: Screenshot-20210626-133506-com-android-chrome.jpg]
nie wiem czy mieliscie z nia doczynienia ale jest to polska ankieta dla polakow jest tam 3000 miejsc wisiala ta ankieta z 5 dni nie chcialo mi sie jej robic bo to na kompie trzeba bylo a nie bylem pod komputererem w kazdym badz razie do tej pory sa nie wszystkie miejsca zapelnione wiec wynika z tego oczywiscie czysto hipotetycznie ze dostep do tego panelu ma okolo 3000 ludzi z polski ja wiem czy to tak dużo żeby robic jakies czystki jesli chodzi o region czy kraj??a i taka anegdotka nie wiem czy instalowaliscie kiedys aplikacje prolific na telefon bo ja tak no i żadne powiadomienia mi nie przychodzily dopiero jak wlaczylem dzwieki i wibracje to w ciągu godziny z 20 razy mi doszy powiadomienia ze jakies badanie jest ale wchodzac od razu na strone zadnego badania nie bylo moral z tego taki ze tych badań jest mnóstwo tylko przeznaczone dla różnych osob i różnych regionów poza tym ich algorytm blokuje dochodzenie ankiet jeżeli w ciągu jednego dnia zarobiles z 10 funtów albo zrobiles kilka ankiet to później już przez kilka dni nic albo przychodza z badania z jednym miejscem... i resetuje sie to co tydzien tak wynika z moich obserwacji


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - gsar99 - 28-06-2021 20:04

Jak dotąd czerwiec najlepszym miesiącem u mnie - prawie 50 funtów zarobione Big Grin. Jak u was?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - schnap - 28-06-2021 22:20

W czerwcu mało czau na polowanie, więc tylko 20~, za to w maju ponad 40


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xdax1 - 29-06-2021 11:57

Ładnie w tym miesiącu i to sporo takich powyżej kilku funtów. Wydaje mi się, że sporo osób może mieć ten problem z IP i ludzie rezygnują.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - boksowany - 12-07-2021 07:35

Mnie troche odrzuciła weryfikacja tożsamości za pomocą dokumentów. Jakoś nie mam zaufania do tego typu stron, a wiadomo, że dane z dowodu osobistego mogą być wykorzystane na wiele sposobów.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 28-07-2021 14:12

Przyznam, że sam przez około trzy miesiące nie mogłem się zakwalifikować do żadnego nowego badania z powodu PEC error. Natomiast teraz wszystko już wróciło do normy i swobodnie wykonuję ankiety, także warto odczekać pewien okres i działać dalej, a w międzyczasie zgłosić sprawę do supportu. Ponadto zauważyłem więcej badań w krótkim odstępie czasu oraz co najważniejsze - coraz lepiej płatne, np. wczoraj wypłaciłem ok. 10 funtów, żeby następnego dnia, czyli dzisiaj ukończyć badanie za 5 funtów z hakiem i ponownie wypłacić kasiorę. Huh


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - mirekas12 - 28-07-2021 23:48

Dużo badań które musiałem zwrócić nie z własnej winy, tylko np. dostałem się do badania a następnie okazywało się że jest brak miejsc (bardzo frustrujące). Na Prolific jest dostępne miejsce, dostaję się a później po przejściu do ankiety/badania okazywało się że jednak nie ma miejsc, gdzie na Prolificu badanie wisi i po kontakcie z badaczem twierdzą że jednak wszystkie miejsca zostały zajęte i nie ma możliwości dogadania się (Jakiś błąd zliczania respondentów) i trzeba badanie zwrócić. Pewnie też tak mieliście nie raz? PEC często mi się też zdarzało i po napisaniu do supportu raczej szybko było rozwiązywane a gdy nie chciało mi się do nich pisać to korzystałem z udostępniania internetu przez przesył danych z telefonu na komputer i normalnie wchodziły, także obejście. Tylko po co te bany IP.
[Obrazek: Przechwytywanie2.jpg]

Właśnie się dowiedziałem że konto mojej partnerki zostało zbanowane po zapytaniu supportu dlaczego nie ma badań od kilku miesięcy, natomiast odpowiedź była taka że tak musieli zrobić z przyczyn których nie mogą podać i że nie można się od tej decyzji odwoływać.