Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - schnap - 27-05-2021 19:12

Jedna z najlepiej płatnych Big Grin
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zon - 01-06-2021 10:47

Niestety, dołączyłem do grona osób którym wyskakuje błąd
"PEC-SUB-0002: We are sorry but we could not create your submission at this time.This may be due to your current network connection.For more information please see our help centre article."

Kilka miesięcy wypełniania ankiet nie na odwal się, tylko na prawdę przykładałem się do tego, żeby finalnie dostać jakiś error, który okazuje się zablokowaniem mojego IP...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - mazarini - 01-06-2021 12:28

(01-06-2021 10:47)zon napisał(a):  Niestety, dołączyłem do grona osób którym wyskakuje błąd
"PEC-SUB-0002: We are sorry but we could not create your submission at this time.This may be due to your current network connection.For more information please see our help centre article."

Kilka miesięcy wypełniania ankiet nie na odwal się, tylko na prawdę przykładałem się do tego, żeby finalnie dostać jakiś error, który okazuje się zablokowaniem mojego IP...

Pisz do supportu, z reguły rozwiązują ten problem. Jeśli nie, to dzwoń do dostawcy internetu z prośbą o zmianę adresu IP - możesz argumentować tym, że dotknęła Cię tego typu sytuacja. Na reddit też pełno tematów związanych z nieszczęsną blokadą IP. Wygląda to trochę tak, że to celowe działanie z ich strony i próbują redukować liczbę użytkowników w ten sposób.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zon - 01-06-2021 20:31

Pisałem do supportu, odpowiedź identyczna jak u kolegi kilka stron wcześniej. Jutro może przydzwonię do dostawcy o zmianę IP


prolific.ac - świetnie płatne ankiety - DonGrigori - 02-06-2021 12:22

U mnie po ponownym uruchomieniu telefonu zaskoczyło. Warto u siebie spróbować z resetem modemu itp.

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 02-06-2021 16:13

@mazarini ja się z Tobą zgodzić nie mogę. Ja miałem nowe konto i raz mi pisali że przeszło weryfikację, potem że nie, potem że znów tak a dziś że znów mam bana. A jeszcze ani jednej ankiety tam nie zrobiłem, także jeśli ktoś ma czyste sumienie to...też Cię zbanują mimo przesłania skanu paszportu.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - mazarini - 02-06-2021 16:50

(02-06-2021 16:13)Massimo93 napisał(a):  @mazarini ja się z Tobą zgodzić nie mogę. Ja miałem nowe konto i raz mi pisali że przeszło weryfikację, potem że nie, potem że znów tak a dziś że znów mam bana. A jeszcze ani jednej ankiety tam nie zrobiłem, także jeśli ktoś ma czyste sumienie to...też Cię zbanują mimo przesłania skanu paszportu.

No cóż, akurat osoby w moim otoczeniu rozwiązały swój problem za pośrednictwem supportu, więc oceniłem najwyraźniej zbyt pochopnie. Niestety ostatnio przeglądając reddit natknąłem się na mnóstwo pokrewnych tematów związanych z losowym blokowaniem kont czy uniemożliwieniem wypełniania badań. Prawdopodobnie taka sytuacja może się przydarzyć każdemu...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 03-06-2021 09:37

(02-06-2021 16:50)mazarini napisał(a):  No cóż, akurat osoby w moim otoczeniu rozwiązały swój problem za pośrednictwem supportu, więc oceniłem najwyraźniej zbyt pochopnie. Niestety ostatnio przeglądając reddit natknąłem się na mnóstwo pokrewnych tematów związanych z losowym blokowaniem kont czy uniemożliwieniem wypełniania badań. Prawdopodobnie taka sytuacja może się przydarzyć każdemu...

dokładnie. też czytam net i widzę, że mnóstwo osobom na dzień dobry losowo właśnie banują konta. Także nie ma to przełożenia na to, czy coś nie tak zrobiłeś bo jeszcze nie zdążyło się nic zrobić...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 04-06-2021 07:44

Niestety i u mnie pojawił się błąd. Na to wygląda, że prędzej czy później każdego to dopadnie. Dziwna polityka...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - moody2 - 04-06-2021 08:23

Witam,

Faktycznie bardzo dziwna polityka. Po ostatnio wprowadzonych zmianach u mnie również pojawiał się "słynny" błąd PEC-SUB-002, więc nawet jak było dużo miejsc to nie mogłam zarezerwować miejsca. Później błąd pojawiał się na zmianę z informacją study is full , choć ledwo co wyskoczyło badanie i było np 150 miejsc wolnych. Po napisaniu to supportu, coś niby zrobili bo błąd nie wyskakuje ale nadal większość badań które mi się pojawiają ma np 50 miejsc lub więcej ale i tak study is full......Smile , napisałam w tej sprawie ale odpisali że nie wiedzą co się dzieje i będą się temu przyglądać ale na chwilę obecną nie jest lepiej. Moim zdaniem to jest ich celowe działanie żeby odcedzić np wybrane regiony lub nacje.