Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - kamillowad - 27-04-2021 16:25

(26-04-2021 19:03)Maxkipl napisał(a):  Jak naprawić błąd PEC-SUB-0002? Serio muszę zmienić ip, czy da się jakoś inaczej to naprawić?

Też tak miałem - trzeba zmienić IP albo na mobilne albo inne
Od kilku dni mam ankiety a nie można sie dostać na nie wogole
Na jednej było 350 miejsc a i tak nie mozna było wejsc...
coś się to sypie już. wiec ja każde 5 funtów od razu wypłacam żeby nie było żal pózniej


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 27-04-2021 18:58

(27-04-2021 16:25)kamillowad napisał(a):  
(26-04-2021 19:03)Maxkipl napisał(a):  Jak naprawić błąd PEC-SUB-0002? Serio muszę zmienić ip, czy da się jakoś inaczej to naprawić?

Też tak miałem - trzeba zmienić IP albo na mobilne albo inne
Od kilku dni mam ankiety a nie można sie dostać na nie wogole
Na jednej było 350 miejsc a i tak nie mozna było wejsc...
coś się to sypie już. wiec ja każde 5 funtów od razu wypłacam żeby nie było żal pózniej

Coś jest rzeczywiście nie tak, ankiety po 300, 500 czy nawet 1000 miejsc a nie da się do nich dostać. Nie wspominając już o tych mniejszych. Mam wrażenie, że ankiety się zapełniają w max 3 sekundy... A do tego nie ma praktycznie żadnych, które są dla nas zarezerwowane i przychodzą na maila. :/


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - schnap - 27-04-2021 19:00

Mi to wygląda raczej na prace nad serwisem. Zrobili ostatnio facelifting, wiec może dzieje się tez coś "pod maska"


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 28-04-2021 08:35

Mnie support najpierw odpisał, że nie akceptują dokumentów z UE, a teraz że akceptują od Polaków wyłącznie paszporty. No bezsens, bo po co teraz komu paszport, jak jesteśmy w UE. Mnie się wydaje, że oni teraz nowych userów z PL nie chcą albo z UE tylko z Brytanii. I dlatego nie akceptują polskich dowodów osobistych, co mi wyraźnie napisali w mailu.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - marclondonuk - 28-04-2021 09:13

Ja rejestrowałem się i dokonywałem weryfikacji 0 4  rano weryfikacji dokonałem PL ID.Po około 30 min miałem konto zweryfikowane na +. Więc nie wiem od czego to zależy. Na początku przeczytałem Twój post , że nie przechodzi rejestracja i weryfikacja PL dokumentami i miałem się zarejestrować UK prawem jazdy. Ale poszło polskimi dokumentami.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 28-04-2021 09:30

Mnie tak odpisywali
[Obrazek: 1.png]
[Obrazek: 2.png]
[Obrazek: 3.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 28-04-2021 15:39

(28-04-2021 09:13)marclondonuk napisał(a):  Ja rejestrowałem się i dokonywałem weryfikacji 0 4  rano weryfikacji dokonałem PL ID.Po około 30 min miałem konto zweryfikowane na +. Więc nie wiem od czego to zależy. Na początku przeczytałem Twój post , że nie przechodzi rejestracja i weryfikacja PL dokumentami i miałem się zarejestrować UK prawem jazdy. Ale poszło polskimi dokumentami.

A weryfikowałeś konto paszportem czy dowodem osobistym?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - marclondonuk - 28-04-2021 15:55

Dowodem osobistym


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 28-04-2021 15:57

(28-04-2021 15:55)marclondonuk napisał(a):  Dowodem osobistym

Dzięki za informację,

to ciekawe, bo twierdzą, że akceptują tylko paszport, nawet mają taki zapis w FAQ:

"Które identyfikatory są akceptowane?

Wszystkie prawa jazdy z USA i Kanady

Brytyjskie prawa jazdy

Wszystkie paszporty krajowe (ale możesz zarejestrować się jako uczestnik tylko wtedy, gdy mieszkasz w kraju OECD.

Południowoafrykańskie dowody osobiste"

https://participant-help.prolific.co/hc/en-gb/articles/360017282699-Verifying-your-identity-FAQ


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 28-04-2021 16:11

@Owl_ o tym mowa