Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Slukas122 - 30-03-2021 17:00

Czemu?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 30-03-2021 17:29

(30-03-2021 17:00)Slukas122 napisał(a):  Czemu?

Mam zablokowane konto. Na szczęście tego samego dnia udało mi się wypłacić 12 funtów, bo straty byłyby jeszcze większe.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - kamillowad - 01-04-2021 17:00

dzis chce wejsc i info:
Błąd PEC-AS-0005
Login verification failed due to high risk of non-human activity on this network.


po koncie?
wszystkie ankiety zaakceptowane
zawsze robione rzetelnie


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 01-04-2021 21:42

(01-04-2021 17:00)kamillowad napisał(a):  dzis chce wejsc i info:
Błąd PEC-AS-0005
Login verification failed due to high risk of non-human activity on this network.

po koncie?
wszystkie ankiety zaakceptowane
zawsze robione rzetelnie

Czy próbowałeś wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i pliki cookie?

Na Reddid znalazłem dyskusję o błędzie PEC-AS-0005 i ktoś tam napisał, że pomogło mu wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki. Spróbuj też zalogować się z innej przeglądarki.

Prolific też wspomina w swoim artykule (o wyczyszczeniu pamięci podręcznej - w przypadku błędu PEC-AS-0005).

Link do artykułu: participant-help.prolific.co/hc/en-gb/articles/360014241599-Troubleshooting-login-issues

PS. Błąd PEC-AS-0005 może być też spowodowany błędnym ustawieniem godziny na komputerze, a ostatnio mieliśmy zmianę czasu... Sprawdź, czy masz dobrze ustawiony czas i datę.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - qwerty_89 - 02-04-2021 21:30

U mnie też pojawił się ten problem, ale po pewnym czasie wszystko wróciło do normy. Pojawiło się też kilka ankiet, więc nie ma powodu do zmartwień.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - kamillowad - 03-04-2021 18:30

Zrobiłem tak, napisałem do Supportu i odblokowane
Dzieki za pomoc Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 16-04-2021 15:12

Ja napisałem fo supportu i mi odpisali, że moje konto nie przeszło jakiejś kontroli i nie dostanę więcej ankiet a fopiero co je założyłem.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - jaasiiuu - 18-04-2021 13:51

Od poczatku kwietnia nastala kompletna cisza- zero powiadomien nawet do zapelnionych a strona dziala jak zwykle u mnie pol dnia. Przez 2 lata nigdy nie mialem takiej sytuacji nie wiem czy to u wszystkich Polakow bo na reddicie z tego co obserwuje w innych panstwach jest ok.


[Obrazek: Przechwytywanie.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 18-04-2021 14:18

(18-04-2021 13:51)jaasiiuu napisał(a):  Od poczatku kwietnia nastala kompletna cisza- zero powiadomien nawet do zapelnionych a strona dziala jak zwykle u mnie pol dnia. Przez 2 lata nigdy nie mialem takiej sytuacji nie wiem czy to u wszystkich Polakow bo na reddicie z tego co obserwuje w innych panstwach jest ok.


[Obrazek: Przechwytywanie.png]

U mnie kwiecień w normie wykonałam jakieś 11 ankiet, z dwóch zrezygnowałam bo nie były dla mnie, poza tym było sporo do których nie zdążyłam się dostać. Może powinieneś napisać do nich.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 18-04-2021 18:22

@jaasiiuu czytam i wiele Polaków w sieci pisze, że banują im konta bez powodu. Chyba faktycznie jest coś na rzeczy.