Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xdax1 - 19-03-2021 17:40

Też miałem takie ankiety parę razy, ale działało normlanie.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Voldimer - 23-03-2021 16:23

ja to mam obecnie po 10 ankiet dziennie ale do zadnej nie moge przystapic bo wyskakuje blad.
Pisalem do suportu to mi odpisali ze konta nie mam wstrzymanego ale ich system skanujacy wykryl jakies problemy z moim ip i mnie zablokowal.

Kazali mi zmieniac ip u operator jesli to mozliwe albo czekac az przy ktoryms kolejnym skanie moze mnie system odblokuje bo oni recznie nic nie moga zrobic


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Lazurowy - 23-03-2021 22:50

(23-03-2021 16:23)Voldimer napisał(a):  ja to mam obecnie po 10 ankiet dziennie ale do zadnej nie moge przystapic bo wyskakuje blad.
Pisalem do suportu to mi odpisali ze konta nie mam wstrzymanego ale ich system skanujacy wykryl jakies problemy z moim ip i mnie zablokowal.

Kazali mi zmieniac ip u operator jesli to mozliwe albo czekac az przy ktoryms kolejnym skanie moze mnie system odblokuje bo oni recznie nic nie moga zrobic

Masz do wyboru albo zmienić IP albo czekać łaskawie aż ci odblokują (w co wątpię bo ja pisałem do nich w listopadzie i dalej nie odblokowali) albo rezerwować miejsce w ankiecie telefonem używając danych komórkowych i po zarezerwowaniu miejsca możesz już wykonywać ankietę na komputerze/laptopie na swoim domowym IP


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 28-03-2021 10:32

Chyba zrezygnowali z linkedin, bo na moim koncie w profilu nie ma już dostępnej takiej opcji. Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Slukas122 - 28-03-2021 20:40

Jak długo idzie stąd wypłata ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - DonGrigori - 29-03-2021 21:52

(28-03-2021 20:40)Slukas122 napisał(a):  Jak długo idzie stąd wypłata ?
Z automatu, od razu na PP. Tzn. Pierwsze 3 lub 5 teraz nie pamiętam są określone do kilku dni roboczych.

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Slukas122 - 29-03-2021 22:23

To jest moja druga wypłata wczoraj zleciłem o 20 i jeszcze pending


prolific.ac - świetnie płatne ankiety - DonGrigori - 30-03-2021 07:13

Spokojnie dotrze. Przy pierwszych wypłatach jesteś dodatkowo weryfikowany jeśli chodzi o jakość Twojej pracy jak sądzę. Sam też czekałem kilka dni. Teraz przelew jest maksymalnie w kilka minut.

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Slukas122 - 30-03-2021 14:27

Dziś wypłata doszła


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 30-03-2021 16:32

[Obrazek: 11.jpg]

Szkoda tylko, że nie mogę tych pieniędzy wypłacić.