Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - schnap - 25-02-2021 20:38

W końcu coś wysoko płatnego po ostatnich miesiącach groszowych badań
[Obrazek: pfz.jpg]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sergiusz88 - 25-02-2021 20:47

ale załapałeś się ?? bo ja nie zdążyłem


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - schnap - 25-02-2021 21:04

Tak, i rzeczywiście badanie trwało prawie godzinę,
Niestety osiągnąłem dość przeciętny wynik z drugiej części zadania więc bonusu będzie ok 4funy


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sergiusz88 - 25-02-2021 21:07

To masz farta, że się załapałeś... Smile Albo super szybki net.. A tą rozmowę miałeś ?? Bo coś tam o rozmowie przez kamerkę chyba było.

No to 7 funtów plus bonus 4 to 11 GBP. To mało?? Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 25-02-2021 22:19

To dziwne. Z mojego konta zniknął komunikat, że nie będę więcej otrzymywał badań w Prolific. Pojawiła się ikona koperty (czego nie było podczas zawieszenia) i znów mogę wysyłać wiadomości. Czyżbym odzyskał swoje konto? Mam nadzieję. Pozostaje mi czekać na jakieś badanie.


Nie wiem co oni wyprawiają. Wypełniłem zaległą ankietę, która przyszła na maila i... znów pojawił się komunikat o zablokowanym koncie. Paranoja.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymszym - 26-02-2021 17:16

(25-02-2021 22:19)Simpllemann napisał(a):  To dziwne. Z mojego konta zniknął komunikat, że nie będę więcej otrzymywał badań w Prolific. Pojawiła się ikona koperty (czego nie było podczas zawieszenia) i znów mogę wysyłać wiadomości. Czyżbym odzyskał swoje konto? Mam nadzieję. Pozostaje mi czekać na jakieś badanie.


Nie wiem co oni wyprawiają. Wypełniłem zaległą ankietę, która przyszła na maila i... znów pojawił się komunikat o zablokowanym koncie. Paranoja.

Z ciekawości sprawdziłem profil FB od nich. Ludzie narzekają, że to scam i dezaktywują konta po osiągnieciu progu lub po opiniach jakie dali w about you.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sergiusz88 - 26-02-2021 17:55

jaki znowu scam?? Jak ja wczoraj wypłatę od nich dostałem


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - schnap - 26-02-2021 18:00

Zaden scam. Nawet jak zamkną mi konto, to wypłacili już 180 funtów, nie mogę narzekać Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - qwerty_89 - 27-02-2021 20:32

Zakładam, że monitorują udzielane odpowiedzi na pytania dot. płci, miejsca zamieszkania, wieku i inne tego typu, które często pojawiają się w ankietach i jak dostrzegają nieścisłości to mogą blokować konta.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - kamillowad - 01-03-2021 16:18

Jak tak zacząłem czytać te opinie ze blokuja konto wiec od razu wypłaciłem co mam
i wypłaciłem o 16.16 - 59 funtów i o 16.18 miałem już na PP kase
mam na prolific jeszcze w oczekujacych ponad 11 funtów ale stwierdziłem że nie bede czekał tylko wypłace a to niech się zbiera znów

Ogólnie z Prolific mam bilans:
Zgłoszenia zatwierdzone
158
Razem zarobione
£203.11

Wszysko wypłacone ładnie