Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sergiusz88 - 10-02-2021 21:28

I cyk ankieta za 2.86 Funta zrobiona Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sergiusz88 - 11-02-2021 07:28

No ostatnio prolific ładnie sypie Smile I cyk z rana kolejne badanie. Tym razem za 2.88 GBP


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kamil23 - 11-02-2021 19:49

Tworzył już ktoś na tej stronie więcej niż 1 konto? Jak to z tym wygląda odrazu ban na dwa konta czy ujdzie coś zarobić sobie na dwóch kontach ? Jerk2


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Katherra - 11-02-2021 20:17

Raczej ciężko bo trzeba wysłać zdjęcie dowodu do weryfikacji


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kamil23 - 11-02-2021 20:36

(11-02-2021 20:17)Katherra napisał(a):  Raczej ciężko bo trzeba wysłać zdjęcie dowodu do weryfikacji

Od kiedy tak zrobili? Ostatnio jak znajomemu poleciłem prolific to żadnego dowodu nie było trzeba.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Katherra - 11-02-2021 20:42

Ja zakładałam konto na początku styczna i wymagali zdjęcia dowodu, a następnie trzeba było sobie zrobić zdjęcia


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sergiusz88 - 11-02-2021 23:10

(11-02-2021 20:42)Katherra napisał(a):  Ja zakładałam konto na początku styczna i wymagali zdjęcia dowodu, a następnie trzeba było sobie zrobić zdjęcia

Potwierdzam Smile nie ma możliwości zrobienia dwóch kont na prolific. Potrzebny skan dowodu lub paszportu Sad


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - wojtek111793 - 12-02-2021 03:15

znam ten serwis od roku do dziś działa i wypłaca.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 20-02-2021 09:38

[Obrazek: 11.jpg]

Brał ktoś z Was udział w badaniach przeprowadzanych przez Texas A&M University? Drugi raz w tym tygodniu wypełniałem ich ankiety i drugi raz nie udało mi się jej wypełnić w wyznaczonym czasie. Ich badania są nudne i czasochłonne. Dziś miałem ocenić 414 biznesplanów w 67 minut. Udało mi się tylko 240. W dodatku nie ma żadnego kontaktu z przeprowadzającym badanie, nie odpowiada na wiadomości. Łącznie spędziłem nad nimi ponad 2 godziny i nie wiem, czy otrzymam za to zapłatę.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - qwerty_89 - 20-02-2021 15:48

Dzięki za info. Akurat w badaniach Texas A&M University nie miałem okazji brać udziału, ale ostatnio dostałem wiadomość od innego podmiotu o przyznaniu dodatkowego wynagrodzenia za udział w badaniu, które okazało się dłuższe niż początkowo zakładano Smile