Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 19-01-2021 20:19

Dziś dostałem się do badania, które będzie trwało cały przyszły tydzień. Przez 5 kolejnych dni będę otrzymywał po 3 ankiety, każda z nich ma trwać w okolicach 5 minut. Wynagrodzenie w wysokości 11 funtów.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sergiusz88 - 19-01-2021 20:32

Ooooo Tobie to się pofarciło Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 19-01-2021 20:38

(19-01-2021 20:32)sergiusz88 napisał(a):  Ooooo Tobie to się pofarciło Big Grin

To prawda, trochę szczęścia trzeba mieć. Do tego biorę wciąż udział w badaniu, które rozciągnięte jest aż na 12 tygodni (1 ankieta każdego tygodnia, 2 z nich już wykonałem). Jeśli wypełnię wszystkie, to otrzymam 38 funtów.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sergiusz88 - 19-01-2021 20:45

chyba nie masz badań na czerwono, że takie badania długoterminowe dostajesz


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 19-01-2021 20:52

(19-01-2021 20:45)sergiusz88 napisał(a):  chyba nie masz badań na czerwono, że takie badania długoterminowe dostajesz

Żadnego. Zatwierdzone mam 117, czekam jeszcze na 5. Ankiety wypełniam z pełną starannością. Czytam je uważnie, nie polegam na kontrolach uwagi. Prosty przepis na sukces.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sergiusz88 - 19-01-2021 20:57

Ja jak na razie też nie mam badań na czerwono ale mam trzy badania, które sam zwróciłem. Podobno zwrócone nie mają wpływu na konto ale kto go tam wie


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 19-01-2021 21:01

(19-01-2021 20:57)sergiusz88 napisał(a):  Ja jak na razie też nie mam badań na czerwono ale mam trzy badania, które sam zwróciłem. Podobno zwrócone nie mają wpływu na konto ale kto go tam wie

Nie mają. Sam zwróciłem 16 badań, a kolejne wciąż otrzymuję.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - lokalny zielarz - 20-01-2021 18:07

(19-01-2021 20:38)Simpllemann napisał(a):  
(19-01-2021 20:32)sergiusz88 napisał(a):  Ooooo Tobie to się pofarciło Big Grin

To prawda, trochę szczęścia trzeba mieć. Do tego biorę wciąż udział w badaniu, które rozciągnięte jest aż na 12 tygodni (1 ankieta każdego tygodnia, 2 z nich już wykonałem). Jeśli wypełnię wszystkie, to otrzymam 38 funtów.

ładnie, u mnie tak niestety nie sypie, staram się robić najlepiej jak się da ale różnie to wychodzi


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 20-01-2021 20:13

Dostał ktoś z Was wynagrodzenie za badanie, w którym przekroczyliście wymagany czas?
Dziś dostałem się do takiego, w którym musiałem porównać 100 par zdjęć i ocenić jak bardzo są do siebie podobne. Niestety działanie strony pozostawiało wiele do życzenia. I to nie z winy mojego internetu. Na samo badanie były przeznaczone 33 minuty. Problem w tym, że same zdjęcia bardzo długo się ładowały i nie było szans, by zmieścić się w tym czasie. Udało mi się to wykonać w godzinę. Napisałem do autora badania, wysłałem zrzuty ekranu, w którym potwierdziłem ukończenie badania. Może to przyniesie skutek.

Z samym badaniem coś faktycznie było nie tak, bo na 490 miejsc zajętych zostało tylko 126. A w trakcie, gdy je wypełniałem, to liczba przekraczała 250. Widocznie wielu użytkowników je zwróciła.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - konwal - 21-01-2021 01:16

Już parę razy kończyłem po czasie i po napisaniu do autora badania, zawsze otrzymywałem wynagrodzenie.