Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 19-12-2020 11:37

Działają Wam powiadomienia? Już kolejny raz na stronie pojawiło się badanie, ale rozszerzenie w Chrome mnie o tym nie poinformowało. Nie było żadnego komunikatu głosowego. Uprzedzam - mam ustawione wszystko jak na samym początku. Wtedy wszystko działało normalnie. Był dźwięk, przy logo Prolific pojawiała się „1". A teraz mam problemy. Usunięcie i ponowna instalacja rozszerzenia nic nie dała.
Przez to przepadło mi kolejne badanie.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - dexter2 - 19-12-2020 20:08

U mnie działa wszystko Git.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 21-12-2020 10:09

ostatnio wpadały same ankiety poniżej funta dziś w końcu na maila przyszła ankieta za 6.89£ bardzo ciekawa więc fajnie się ją wypełniało rekrutacja do niej była za 0.12£ kilka dni temu i z 1000 osób wybrali 50 jeszcze mają być premie za ankietę i loteria gdzie do wygrania jest 600$


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - mirekas12 - 23-12-2020 01:34

Ja ostatnio miałem około 12 badań w przeciągu 3 godzin ale miałem taki ostry zjazd że wypełniłem tylko 1 bo później nie nadążałem imprezaimprezaimpreza


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Qastera - 29-12-2020 11:54

Macie jakiś sposób na tłumaczenie strony na chrome na telefonie?
Inne strony są tłumaczone w na tej nie mam wogole takiej opcji.

Na komputerze jakoś się udało.
Na telefonie raz przez przypadek też ale nie wiem jak to zrobiłam :/


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Batronixy - 29-12-2020 21:56

Witam, wypełniłem wszystko w o tobie oraz zweryfikowalem konto e mail pay pal nr tel itp. Brak ankiet oraz po kliknięciu w studies pisze "zweryfikuj swoje konto"


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Qastera - 30-12-2020 08:16

(29-12-2020 21:56)Batronixy napisał(a):  Witam, wypełniłem wszystko w o tobie oraz zweryfikowalem konto e mail pay pal nr tel itp. Brak ankiet oraz po kliknięciu w studies pisze "zweryfikuj swoje konto"

Jak do nich napiszesz to Ci zaktualizują stronę i będziesz mógł dokonać drugiego etapu weryfikacji czyli zdjęcie dowodu i selfi.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - malgosia960 - 30-12-2020 12:13

Ile da się zarobić w jeden dzień ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 30-12-2020 16:37

przed chwilą miałem ankietę za 6£ o której info dostałem wczoraj na skrzynkę w prolific że taka będzie o 14 czasu brytyjskiego na 30 osób ankiet trwała równo godzinę i jeszcze wylosowałem bonus 0,90£ było ponad 250 pytań i 10 sekund na odpowiedź po 30 min miałem dość Rolleyes


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 31-12-2020 15:56

(30-12-2020 12:13)malgosia960 napisał(a):  Ile da się zarobić w jeden dzień ?

Jednego dnia możesz zarobić 10 funtów by przez kilka kolejnych ani grosza. Nie ma reguły. Nikt nie zagwarantuje Ci określonej kwoty.